Kvėpavimas


Kvėpavimas referatas. Priemonės kvėpavimo pratimams. Biologija kvepavimas. Kvepavimo pratimai sportuojant. Kvepavimo pratimai sportuojant referatai.

Tikslas. Išsiaiškinti, fizinių pratimų įtaką kvėpavimui, raumenų bei širdies veiklai. Teorija. Uždaviniai. Patikrinti, apskaičiuoti, nustatyti, kaip fiziniai pratimai įtakoja kvėpavimo, širdies bei raumenų veiklą. Hipotezė. Priemonės. Darbo eiga. Rezultatai. Rezultatų analizė. Išvada. Mokinio komentaras.

Mano atliekami pratimas - žirklės patikrinti, apskaičiufizinių pratimų rezultatas reikšmingai priklauso nuo pratimo atlikimo būdų, metodų. Norint optimaliausiu būdu gauti laukiamą rezultatą, padidinti veiklos efektyvumą reikia prisilaikyti tam tikrų išbandytų taisyklių. Tačiau, fizinio ugdymo(si), lavinimo ir rengimo vyksme tos taisyklės laikymasis neturi ir netgi neprivalo reikšti, kad turime atsižadėti siekti optimaliausių ir gerpratimo nebegalėjau daryti toliau, nes pavargo raumenys, kurie dirbo atliekant pratimą. Paprasčiau tariant, mano organizmas nėra įppratimas iš pradžių atrodo labai lengvas ir nesudėtingas, bet jį padarius apytiksliai 10 kartų, jau jaučiasi šioks toks nuovargis, jaučiasi, kokie raumenys dirba, ir kaip jiems darosi vis sunkiau vykdyti mano reikalavimus pratimus. Pulsas darant šį pratimą pulsas diš tiesų, tai nieko naujo nei patyriau, nei sužinojau. Kadangi, man labai nepatinka sportuoti, ka dir kokie lengvi pratimai tai bebūtų. Būtent dėl to ir taip greitai pavargau. Niekad anksčiau nesu skaičiavusi savo pulso dažnumo po tokio pratimo. Nors mano pulsas visada yra per dažnas. Šis pratimas dar labiau tai įrodė. Galiu daryti sau išvadą, kad man būtina pradėti sportuoti.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (427 žodžiai)
  • Greta
  • Kvėpavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kvėpavimas. (2011 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvepavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:53
×