L. Leisono knygos „Berniukas ant medinės dėžės“ pristatymas


Berniukas ant medinės dėžės. Apie autorių. Leonas Leisonas (Leon Leyson) gimęs 1929 metais. Leonui buvo vos penkiolika metų kai jis patyrė Holokausto kančias. Apie knygą. Tai pasakojimas apie autoriaus išgyventus įvykius Holokausto laikotarpiu. Ar verta skaityti. ? Šią knygą vertą. Baisios artimųjų netektys, nesuvokiamas elgesys su žydais, blausiai rusenanti viltis, tai-Holokaustas. Knygos herojus. Oskaras Šindleris (Oskara Schindlera) - istorinė Antrojo pasaulinio karo asmenybė. Leonas Leisonas buvo jauniausias iš Oskaro Šindlerio išgelbėtųjų. “Tikri naciai, kam nors paminėjus karą. O. Šindleris buvo fabriko Krokuvoje vadovas. Metais gamyklose dirbantys žydai imti masiškai be jokio pasigailėjimo naikinti. Tačiau O. Šindleris pasiliko. “Daugelį metų kentus baimę, buvo sunku patikėti. Grįžome į Krokuvą kur kažkada turėjome butą. Metais Leono sesuo Peža ir brolis Dovyas išvyko į Čekoslavakiją. Knyga verta kiekvieno iš jūsų dėmesio. Šaltiniai.


Leonas Leisonas (Leon Leyson) gimęs 1929 metais, Lenkijos pilietybę turintis žydas. Jis išgyveno baisius Holokausto įvykius.

Leonui buvo vos penkiolika metų kai jis patyrė Holokausto kančias, tačiau jis buvo toks sulysęs ir nusilpęs, kad atrodė vos dešimties.

Tai pasakojimas apie autoriaus išgyventus įvykius Holokausto laikotarpiu, apie žmones kurių gerumas negali būti išreiškiamas jokiais žodžiais ir apie pabaisas su kuriomis neteko susidurti, net baisiausiose pasakose.

Šią knygą vertą skaityti, pasirinkome ją vien todėl nes Holokaustas yra įvykis su kuriuo turėtumėme visi susipažinti ir bandyti suvokti jo reikšmę.

Baisios artimųjų netektys, nesuvokiamas elgesys su žydais, blausiai rusenanti viltis, tai-Holokaustas.

Leonas Leisonas buvo jauniausias iš Oskaro Šindlerio išgelbėtųjų. Leonas mirė prieš penkerius metus, ši knyga buvo išleista jau jam palikus šį pasaulį.

  • MS PowerPoint 2269 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (370 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ida
  • L. Leisono knygos „Berniukas ant medinės dėžės“ pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
L. Leisono knygos „Berniukas ant medinės dėžės“ pristatymas. (2019 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/l-leisono-knygos-berniukas-ant-medines-dezes-pristatymas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 19 d. 01:24
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema