Labdaros renginys scenarijus


Labdaringas renginys „Kai norisi saldumo, parodyk savo gerumą. “. Tema Klaipėdos miesto pyragų kepimo įmonių paruoštų kepinių realizavimas vieningam labdaringam tikslui. Idėja Priminti ir įrodyti žmonėms, joggyvename ne tam, kad valgytume, o valgome tam, kad gyventume. Tikslas Parduodant renginio vietoje keptus saldžius gaminius, surinktas lėšas paaukoti daugiavaikėms Klaipėdos rajono miestelių šeimoms. Uždaviniai. Renginio forma. Renginio vieta, adresas. Renginio data, laikas. Renginio trukmė. Renginio tikslinė grupė. Režisūrinis sumanymas. Preliminarus renginio veiklų scenarijus. Atliktas kūrybinis darbas. Atliktas organizacinis darbas. Priedai.

11.00 – 12.00 Dalyvių (įmonių) registracija, įsikūrimas paskirtoje vietoje, vyksta pasiruošiamieji darbai kepiniams.

12.00 – 13.00 Vedėjų įsikūnijusių į kepėjų vaidmenį pasisveikinamasis žodis, dalyvių pristatymas, jų darbų vizija, planai. Visi dalyviai viešai pristato savo kepinio receptą auditorijai, susirinkusiems žmonėms ir nedelsiant pradeda gaminti skanumynus.

V1: Laba diena, susirinkusieji, pietaujantys ir jau po pietų brangūs Klaipėdos miesto gyventojai, svečiai, lankytojai ir darbininkai.

V2: Sveiki, duonos kąsnį uždirbantys, ir desertams nestokojantys Klaipėdiečiai!

  • Vadyba Scenarijus
  • Microsoft Word 152 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1191 žodžiai)
  • Odeta
  • Labdaros renginys scenarijus
    10 - 2 balsai (-ų)
Labdaros renginys scenarijus. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/labdaros-renginys-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 00:03
×