Labiausiai paplitusios elgesio ir etiketo taisyklės skaidrės


Labiausiai paplitusios elgesio ir etiketo taisyklės. Tikslai. Naudoti skaidrių perteikimo metodai. Etiketo atsiradimas. Mandagaus elgesio pagrindai. Tinkamas pasisveikinimas ir sveikinimasis. Kaip prisistatyti ir pristatyti kitus. Šiuolaikinė elgsena prie stalo. Būtinas ir netinkamas elgesys prie stalo. Kaip valgomas arbūzas? Kaip valgomas ananasas? Geros manieros asmeniniame gyvenime. Elgesio normos įvairiose pasaulio šalyse. JAV. Elgesio normos įvairiose pasaulio šalyse. Brazilija. Elgesio normos įvairiose pasaulio šalyse. Šaltiniai.

Etiketo atsiradimas, reikšmė Mandagaus elgesio pagrindai Geros manieros asmeniniame gyvenime Elgesio normos įvairiose pasaulio šalyse.

Išsiaiškinti etiketo ir elgesio sąvokas. Išsiaiškinti, kokie yra mandagaus elgesio pagrindai. Sužinoti, kaip valgomi kai kurie patiekalai. Išsiaiškinti, kas yra geros manieros asmeniniame gyvenime. Sužinoti, kokios yra elgesio normos įvairiose pasaulio šalyse.

J. V. Gėtės žodžiais, elgesys – tai veidrodis, kuriame kiekvienas parodo savo veidą.

Vokietijos „Emnid: agentūros atliktos apklausos duomenys: 97,8% apklaustųjų mano, kad kalbantis svarbu kitam žmogui leisti išsakyti savo nuomonę. 100% ketinimas kam nors pagelbėti. 97,2% puikia savybe laiko punktualumą. 95,4% tinkamas manieras prie stalo. 85,2% žmonių mano, kad apranga turėtų atitikti sutuaciją. 80,1% galvoja, kad nedera rūkyti, prieš tai neatsiklausus aplinkinių.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 201 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (385 žodžiai)
  • Tomas
  • Labiausiai paplitusios elgesio ir etiketo taisyklės skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Labiausiai paplitusios elgesio ir etiketo taisyklės skaidrės. (2016 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/labiausiai-paplitusios-elgesio-ir-etiketo-taisykles-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:58
×