Laboratorinis, mokslinio straipsnio recenzija, mokslinio tyrimo metodologija


Straipsnio recenzija. Straipsnio pavadinimas. Rankraštis. Pavadinima. Santraukos lietuvių ir anglų kalbomis. Įvadas ir literatūros analizė. Metodai. Eksperimentiniai duomenys. Rezultatų aptarimas. Išvados. Iliustracijos. Literatūros sąrašas. Galutinė išvada. Straipsnio vertinimo komentarai.


Originalumas ir naujumas. Tema plačiai naginėta pasauliniu mąstu, tačiau lietuvoje nebuvo vertinas ir tirtas triukšmo ekspozicijos lygis visu darbotojo darbo pamainos metu (8 valandų darbo pamainos trukmė).

Turi praktinę vertę. Duomenys yra tikslūs ir gali būti panaudoti tolimesniuose tyrimuose, moksliniuose straipnsiuose ir moksliniuose darbuose (pvz: analizuojant profesinių ligų pasiskirstymą skirtinguose darbo sektoriuose).

Informatyvios ir atitinka turinį. Santrauka informatyvi, apibrėžti esminiai dalykai apie kuriuos kalbama tekste, paaiškinta tyrimo esmė.

Įvade atskleista darbo problema ir aktualumas. Darbo problema pagrįsta. Panaudota tinkama literatūra ir pakankama jos analizė. Išanalizuoti 23 informacijos šaltiniai, 85% iš jų yra moksliniai straipsniai.

Pakankamas metodų aprašymas. Aprašyti visi metodai taikyti triukšmo ekspozicijai įvertinti. Skaičiavimai pateikti aiškiai, visos formulės ir jų reikšmės paaiškintos.

  • Technologijos Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (529 žodžiai)
  • Lina
  • Laboratorinis, mokslinio straipsnio recenzija, mokslinio tyrimo metodologija
    10 - 10 balsai (-ų)
Laboratorinis, mokslinio straipsnio recenzija, mokslinio tyrimo metodologija. (2016 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/laboratorinis-mokslinio-straipsnio-recenzija-mokslinio-tyrimo-metodologija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 05:55
×