Laidotuvės Laidojimo paslaugų verslas


Laidojimo verslas. Įvadas. Kas ir po kiek laidotuvėse? Kalbos apie laidotuvių verslą – tabu. Amžinas verslas. Perka rūpesčius. Kremavimas laidotuves dar brangina. Arba mažinti išlaidas, arba didinti išmoką. Kremavimas susidomėjimas auga, bet paslauga vis dar ne tradicinė. Kremavimas populiarėja. Bažnyčia neprieštarauja. Išvados. Naudota literatūra.

Darbo tikslas: išsiaiškinti kokia strategija vykdomas verslas, kokios vyrauja tendencijos.

Darbo uždaviniai:

1. išanalizuoti kainų skirtumus tarp kremavimų ir nusistovėjusių tradicijų

2. Kodėl kremavimas pas mus dar tabu?

3. Išsiaiškinti kunigų nuomonę apie žmonių kremavimą

4. Ar užteka vienkartinės išmokos laidotuvėms, ir kas iškelia aukštas kainas

Žmogaus laidotuvės yra išpūstas burbulas. Pagal žmonių nuomonę laidotuvės turi būti, kad tik kuo mandresnės. Todėl ir mūsų kišenes plonina laidojimo paslaugas teikiančios įmonės. Vargšam žmogui tai yra problema kai neturi pinigų. Turėtų būti taip, kad už laidojimo pašalpą jam užtektų palaidoti velionį. Kad ir kremavimo paslaugos būtų lygios su išmokama suma. Papildoma našta yra ir gedulingi pietūs. Su laiku turėtume atsisakyti ir šios tradicijos, nes daugelis pagal gaunamas pajamas negali sau leisti šios tradicijos. O verslas tuo naudojasi. Daugelis jau atsisako šarvoti tris dienas, nes kiekvienas išmokom skaičiuoti savo uždirbtą litą. Laidojimo paslaugas teikiančios įmonės yra pasipelnymo šaltinis. Mes, žmonės, turėtume spręsti patys kaip mums pasielgti. Turėtume jau dabar išreikšti savo nuomonę artimiesiems, vaikams kaip mes norėtume būti palaidoti.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (2381 žodžiai)
  • Ausra
  • Laidotuvės Laidojimo paslaugų verslas
    10 - 4 balsai (-ų)
Laidotuvės Laidojimo paslaugų verslas. (2013 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/laidotuves-laidojimo-paslaugu-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:21
×