Laiko planavimas (2)


Laiko planavimo klaidų nuostata , kad laiko susiplanuoti neįmanoma. Klaidingas prioritetų susiskirstymas. Laiko švaistymas. Pareto dėsnis. Žmogus – komunikacijos tarnas. Visi darbai man. Will solve it aš išspręsiu visas problemas. Žinios svarbiausia. Laiko planavimo būdai pagal tikslus. Kanban principas norinčiam matyti darbų procesą. Norinčiam save tobulinti. Daug minčių ir idėjų turinčiam žmogui. Mėgstančiam žymėtis. Planavimas be sistemos.

Kladinga manyti, jog laiko susiplanuoti neįmanoma. Dar ir kaip įmanoma. Daugelis žmonių gebėdami tinkamai planuotis savo laiką pasiekė karjeros aukštumų.

Klaidingas prioritetų susiskirstymas.

Planuojant laiką labai svarbu tinkamai susidėlioti prioritetus. Tik kiekvienas asmeniškai galime nuspręsti kas mums yra svarbiausia: darbas, asmeninis tobulėjimas, laisvalaikis ir t.t. Kruopščiai ir tiksliai susidėliojus prioritetus bus kur kas lengviau planuotislaiką bei atlikti reikiamus darbus reikiamu metu.

Dauguma žmonių kasdien tuščiai leidžia laiką „užstrigdami“ socialiniuose tinkluose, žaisdami kompiuterinius žaidimus ar atsisiuntę kokią „įdomią“ aplikaciją į savo išmanųjį telefoną. Pagalvokime, kiek laiko per dieną praleidžiame facebook‘e? Ar tai netolygu laiko praleisto veltui skaičiui? Na taip, facebook‘as tikrai nėra vien blogybė, juk jis leidžia mums sužinoti naujienas: kas kur ir kada, ir kam pasipiršo, kas nusipirko naujus batelius, kas pagimdė, kas įsikėlė naują nuotrauką ir panašiai... Ar tikrai ne per daug laiko skiriame facebook‘ui?

Planuodami savo laiką žmonės dažnai paskiria tarkim valandą atlikti namų darbui, tačiau didžiąją to laiko dalį praleidžia „viena akim“ stebint televizorių ar vėl gi susirašinėjant facebok‘e.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (1011 žodžiai)
  • Teletabisz
  • Laiko planavimas (2)
    10 - 9 balsai (-ų)
Laiko planavimas (2). (2015 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiko-planavimas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:00
×