Laiko skaičiavimas bei atsitiktinių skaičių generavimas


Laiko skaičiavimas bei atsitiktinių skaičių generavimas. Darbo tikslas. Darbo eigos 2 punkto schema. Darbo eigos 4 punkto programos kodas ir komentarai. Darbo eigos 5 punkto programos kodas ir komentarai. Atsakymai į Kontrolinius klausimus. Parašykite , kaip suprantate funkcijos micros () veikimą. Kaip manote ar įmanoma kompiuteryje sugeneruoti atsitiktinius skaičius? Jei ne tai kodėl. Ar galima randomSeed () funkciją naudoti , kai prie Arduino analoginio signalo įvado prijungta kokia nors schema. Kokio vienetų sistemos skaičius generuoja random () funkcija? Kaip galima pervesti dešimtainį skaičių į dvejetainį.


Išstudijuoti papildomų funkcijų sudarymo ir panaudojimo Processing kalboje metodiką. Suprasti kai pridėti į Arduino programą papildomą biblioteką ir išsiaiškinti kaip naudotis jos funkcijomis. Išstudijuoti millis() ir random() funkcijas.

unsigned long pauzeMs = millis() + 10 + random( 10 );

skaicius = ( skaicius + random( 5 ) ) % 5;

2.

Su funkcija, kuri vadinama random() galima generuoti pseudo atsitiktinius skaičius. Pseudo reiškia kad tai iš esmės yra labai ilga skirtingų skaičių seka, kuri, jei ilgiau palaukti, pasikartoja. Kita šios funkcijos savybė yra ta, kad atsitiktinių skaičių generavimas prasideda nuo tos pačios vietos, tai reiškia, kad nuo to paties skaičiaus.

3. Ar galima randomSeed() funkciją naudoti, kai prie Arduino analoginio signalo įvado prijungta kokia nors schema?

Galima, funkcija randomSeed(), kuri inicializuoja atsitiktinių skaičių generatorių nuo atsitiktinės vertės, panaudojant vieną iš Arduino nepajungtų analoginių įėjimų.

4. Kokio vienetų sistemos skaičius generuoja random() funkcija? Kaip galima pervesti dešimtainį skaičių į dvejetainį?

random() funkcija generuoja dešimtainius skaičius, o panaudojus funkciją bitRead() galima perskaityti iš kokių bitų sudarytas dešimtainis skaičius.

Reikia paimti penkis šviesos diodus, nes yra penki dvejetainiai bitai. Tada pagal eiliškumą būtų atvaizduoti bitai, kai 1 – šviesos diodas užsidegtų, kai 0 – šviesos užgestų.

  • Microsoft Word 204 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (949 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kirovas
  • Laiko skaičiavimas bei atsitiktinių skaičių generavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Laiko skaičiavimas bei atsitiktinių skaičių generavimas . (2019 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiko-skaiciavimas-bei-atsitiktiniu-skaiciu-generavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:34
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo