Laikraštis žurnalas verslo planas


Darbo tikslas ir uždaviniai. Verslo ir įmonės aprašymas. Verslo idėja ir verslo esmė. Verslo vizija. Verslo misija. Įmonės vertybės. Verslo tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. Teikiamos paslaugos. Nuosavybės forma. Akcininkai. Partneriai. Vietovė, kur bus kuriama įmonė, apibūdinimas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Tikslas ir uždaviniai. Kainų politika, kaštai. Reklamos kainos. Realizavimo metodai. Reklama. Gamybos planas. Gamybinės patalpos ir procesas. Gamybiniai pajėgumai. Programinė ir pagalbinė įranga. Įmonės struktūra. Darbuotojų struktūra. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Finansavimo šaltinis. Išlaidų planas. Pajamų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Planai ateityje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas ir uždaviniai

Pagrindiniai darbo uždaviniai yra parengti „Savaitės mintys“ įmonės verslo planą, suprasti ko reikia geram verslui pradėti, įgauti darbo organizavimo įgūdžių, mokėti tinkamai sudėlioti verslo prioritetus, mokėti viską apskaičiuoti ir pasverti prieš pradedant naują verslą.

Nemokamo laikraščio-savaitraščio leidimas nėra itin sunkiai suderinamas, tačiau reikalauja ypač daug kruopštaus darbo ir pasišventimo šiam verslui, nes jis atima visą darbo dieną kasdien. Nereikia sukaupti ypatingai didelio kapitalo, tačiau būtina burtis į komandą akcinėje bendrovėje, nes pirmiausia vienam 30000 Lt yra sunku surinkti, o ir darbų šioje srityje yra itin daug, todėl būtų visiškai neprotinga atsidarinėti individualią įmonę. Jeigu šis verslas yra pradėtas reikia tiesiog nepasiduoti ir po metų ar 2jų įmanoma atpirkti buvusį kapitalą. Jei tai pavyksta, tuomet verslas jau yra pasisekęs ir tik laiko klausimas, kada bus nuspręsta plėstis ir užimti dar didesnę nemokamos žiniasklaidos rinką.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 117 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (3096 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Laikraštis žurnalas verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Laikraštis žurnalas verslo planas. (2014 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/laikrastis-zurnalas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:48
×