Laiškas butelyje rašinys


Laiškas mokytojai rastas sename butelyje.

Ir vis dėlto tas veikia. Nerealu realiame gyvenime. Netikėjau, jog taip gali nutikti XXI amžiaus pabaigoje. Šiame skaitmeniniame amžiuje. Šypsena nedingsta veide prisiminus tą jausmą, kai pamačiau jūroje, link kranto artėjantį, butelį. Tada aš sėdėjau visą dieną ant kopų ir žiūrėjau į tolį. Saulei nusileidus, pakilau eiti jūros pakrante, bet užkliuvau už bangų atplukdyto apmaurojusio, tamsiai žalio, stiklinio butelio. Jis buvo užkimštas plunksnakočio kamšteliu ir kruopščiai aplašintas žvakės vašku. Pro vandens nugludintą ir druskų nugraužtą stiklą, viduje matėsi languoto popieriaus lapelis. Galėjau sviesti butelį atgal į jūrą, tačiau aš ištraukiau jį ir išėmęs laišką perskaičiau:

Jei skaitai šitą laišką, vadinasi mano tikslas pasiektas.

Vakar namų darbams uždavė parašyti rašinį „Laiškas mokytojai“. Parašęs, ilgai galvojau kur man susirasti voką, kad galėčiau išsiųsti, tačiau akimis užkliuvau už butelio. Tada prisiminiau, kai vaikystėje man senelis pasakojo, kaip jis vaikštinėdamas jūros pakrante, buvo suradęs butelį, o jame buvo pusės amžiaus senumo laiškas. Jis sakė, kad iš to laiško daug įdomaus sužinojo. Todėl ir aš pagalvojęs, kad galbūt kam nors bus įdomu bent šiek tiek išgirsti apie mūsų laikų gyvenimą mokykloje..

  • Microsoft Word 60 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (822 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Laiškas butelyje rašinys
    10 - 10 balsai (-ų)
Laiškas butelyje rašinys. (2015 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiskas-butelyje-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 21:12
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo