Laiškas draugei


Laiskas draugui. Draugui laiškas. Atsisveikinimo laiskas draugui. Laiškas draugui iš stovyklos. Rasinys laiskas draugui. Laiskai draugui. Asmeninis laiskas draugui. Atsisveikinimo laiskas draugei. Laiskas draugui apie stovykla. Laiskas apie kurybine stovykla.

Kaip tavo sveikata? Ar jau geriau? Aš labai susijaudinau, kai tavo mama pranešė, kad negalėsi vykti į kūrybinę stovyklą. Aš noriu, kad tu žinotum viską, kaip man sekasi, todėl papasakosiu, kokių įspūdžių patyriau stovykloje. Man labai gaila, kad negalėjai vykti kartu. Tikiuosi kitą kartą vyksime kartu, nes čia tikrai labai įdomu. Pirmąsias dienas stovykloje pirmiausia susipažinome vienas su kitu, kad galėtume laisviau jaustis. Bandėme suprasti save, pasaulį, įprasminti savo buvimą. Man labai patiko dirbti kartu su kitais, atrasti ne tik savo, bet ir kitų pomėgius, sužavėjo kiekvieno vaiko noras ką nors kurti. Žinai, kad man patinka kurti rūbus. Atsimenu, kaip aš kurdavau lelėm rūbus, o tu šukuodavai jas, dažydavai akis, lūpas. Taigi, stovykloje aš kuriu rūbus. Aišku ne viena, man padeda stovyklos mokytoja - kūrėja. Čia mokytojai dirba ne dėl savęs, tiesiog kuria, norėdami, kad nors viena dalelė harmonijos įsikūnytų juose ir aplink juos. Man tas labai patinka ir labai įkvepia darbui.
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (252 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabija
  • Laiškas draugei
    10 - 1 balsai (-ų)
Laiškas draugei. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiskas-draugei.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 22:42
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo