Laiškas Maironiui


Laiskai maironiui. Dėl ko verta gyventi maironis. Maironio laiskai. Rašinys laiškas maironiui. Maironis rašinys. Rasinys apie maironi. Maironis laiskai. Laiskas poetui. Laiskas apie maironi. Maironiu laiškas.

Laiškas Maironiui. Daugumos mokytoju reikalaujamas 10kl

Tarp mūsų yra labai daug skirtumų, pradedant amziumi ir baigiant supratimu apie gyvenimą, meną. Tau jau šimtas penkiasdešimt metų, tad lietuva nuo tavo laikų labai daug pasikeitė. Turbūt norėtum pabuvoti manojoje epochoje, pamatyti kaip viskas dabar atrodo, kaip gyvena žmonės. Galime džiaugtis, kad nuostabioji lietuvos gamta jokių rimtų problemų nepatyrė, ir yra išsaugota beveik tokia pati, kokia buvo ir tavo, poete, laikais. Aš taip pat kaip ir tu myliu lietuvos gamtą: miškus, upes, slėnius ir laukus.

Lietuviams tu davei labai daug. Jei ne tavo kūryba, daugelis žmonių galbūt net nebūtų atsigręžę į lietuvos grožį, nebūtų jo pastebėję. Taip pat padėjai lietuviams išgyventi gimtosios kalbos daudimo metus, rašei, kai už tai buvo žiauriai baudžiama, kovojai už lietuvišką žodį, už lietuviškas mokyklas, ir už pačią lietuvą. Tavo meilė savam kraštui, jo kalbai, buvo daug didesnė už bet kokią baimę, ir už tai, didysis poete, aš tave nuoširdžiai gerbiu.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (315 žodžiai)
  • Mokykla
  • Domantas
  • Laiškas Maironiui
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laiškas Maironiui. (2012 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiskas-maironiui.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:40
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo