Laiškas mylimiausiam pasakos personažui


Laiškas personažui. Rasinelis apie bjauruji anciuka. Laiskas maironiui. Laiskas kurinio personazui. Laiskas literaturiniam personazui. Angliskas laiskas draugui pavyzdys. Nuo anciuko iki gulbes skaidres. Kaip rasyti laiska literaturiniam personazui. Laiskas knygos veikejui pavyzdziai. Laiskas literaturiniam veikejui.

Labas, bjaurusis ančiuk! O gal į tave reikėtų kreiptis gražąją gulbe? Kaip tau sekasi? Ka veiki? Aš esu tavo draugas. Prisimeni mane? Aš ir nesu toks kaip visi. Suprantu kaip tau sunku, nes manęs taip pat niekas nemyli, nors mes esame visai skirtingi. Tu atsidūrei kažkaip po antimi. Su tavim nedraugavo net tavo broliai, nors tu buvai geraširdis ir visada norėjai visiems gero. Gaila, kad kiti to nepastebėjo. Visi kiemo gyventojai pasitaikius progai vis tave traukdavo per dantį. Tu nenusipelnei tokio nedraugiškumo. Juk nėra tobulų gyvūnų. Tu vis labiau dareisi nelaimingas ir verkei naktimis, bet ir aš kartais verkiu. Tau nereikėjo bėgti iš sodybos! Nors tu turėjai tik viena tikslą, surasti į save panašų draugą. Bet neradai, nors ir nenuleidai rankų.

Vieną dieną pamatei gražius, baltus pauksčius, tai buvo gulbės. Tu svajojai bent vieną dieną tokiu tapti. Taip ir aš noriu tapti gražiu. Tavo noras išsipildė. Pavasarį plaukiodamas ežere tu pamatei savo atvaizdą vandenyje. Tai buvo tas paukštis, kuriuo tu svajojai tapti. Tikiuosi, kad ir iš manęs vieną dieną niekas nebesityčios ir aš tapsiu gražiu, protingu berniuku, kurį mylės merginos ir draugai. Nors aš esu labai geras, kaip ir tu, bet dažnai per savo nerangumą padarau tai ko visai nenorėčiau padaryti. Mane mama labai myli, ji nemato koks aš nerangus, nors jai kaimynai sako kad aš netikęs. Ji man visada padeda ir užjaučia. Aš stengiuosiu daryti vien gerus darbus, nes manau, kad žmones mane pamils. Bet taip nėra jie nemato mano gerų darbų, arba nenori matyti. Jie ir toliau manęs vengia, nors aš noriu bendrauti, juos suprasti. Jie mano, kad aš jau suaugęs, didelis ir protingas. Tik vienas tu mane supranti. Mokausi labai gerai, nes daugiau nėra ką daryti. Tikiuosi susirasti tikrų draugų, kurie mane suprastų, paguostų, užjaustų.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (388 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laiškas mylimiausiam pasakos personažui
    10 - 3 balsai (-ų)
Laiškas mylimiausiam pasakos personažui. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiskas-mylimiausiam-pasakos-personazui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:54
×