Laiškas reklamos kūrėjams


Dalykinis laiškas reklamos kūrėjams. Laiškas reklamų kūrėjams. Dalykinis laiskas apie reklama. Dalykinis laiskas direktoriui. Laiskas apie reklama. Rasinys apie reklamas. Rasinys apie reklama. Dalykinis laiškas reklamų kūrėjams. Dalykinis laiskas apie reklamas. Reklaminis laiskas.

Lietuvių kalbos 2011 metų dešimtos klasės rašinys reklamų kūrėjams

Jums rašo Vilniaus Žirmūnų gimnazijos pirmokas. Sužinojau, kad kreipiates į visuomenę noredami sužinoti ką visuomenė mano apie jūsų sukurtas reklamas. Aš irgi noriu išsakyti savo nuomonę.

Šiais laikais žmonės praleidžia daug laiko žiūrėdami televizija, noršydami intenete ir klausydami radijo. Visi šie asmenys susiduria su reklamomis. Tai nėra blogai kai reklamos yra naudingos, bet atsiranda problemų kai reklamos gadina žmogaus mąstymą ir pasirinkimą.

Asmeniškai man patinka socialinės reklamos, kuriomis bandoma atkreipti dėmesį į visuomenes problemas. Neseniai mačiau reklamą apie viršijimą greitį keliuose. Ten rodomas žmogus gaminantis karstus ir šis žmogus sako, kad kai važiuojat per greitai kelyje, jam pagerėja karstų gaminimo verslas. Ši reklama verčia susimąstyti ar mes gyvename tam, kad dėl malonumo lekiotumėme su mašina ir žūtumem tiesiog avarijoje gyvenime nieko naudingo nenuveikę.Bet tokių reklamų yra mažuma. Daugiausia yra nereikalingų, beverčių reklamų.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (304 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Laiškas reklamos kūrėjams
    10 - 1 balsai (-ų)
Laiškas reklamos kūrėjams. (2012 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiskas-reklamos-kurejams.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 15:01
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo