Laisvalaikio ir pramogų turizmas pasaulyje ir Lietuvoje


Laisvalaikio turizmas. Laisvalaikio pramogos lietuvoje. Turizmas lietuvoje ir pasaulyje. Referatas apie hobi. Atrakciju verslas. Laisvalaikio ir pramogų turizmo paslaugos. Pramogų turizmas lietuvoje. "laisvalaikio turizmas". Turizmo ir pramogu organizavimas skaidres. Diplominiai darbai turizmas pramogos.

Laisvalaikio kelionės. Atrakcijų verslas. Teminiai parkai. Vandens parkai. Lošimų verslas. Pramogų turizmo apibudinimas. Pramogų ypatumai. Sudėtinga pateikti laisvalaikio turizmo apibrėžimą dėl didelės keliautojų motyvų įvairovės, pasireiškiančios laisvalaikio kelionių metu. Noras pailsėti gamtoje, noras būti sveikiems, noras praleisti laiką su šeima ar draugais, užsiimti hobi, noras aktyviai praleisti laiką skatina žmones keliauti po savo šalį ir į užsienio šalis. Laisvalaikio poreikius tenkinantis verslas jungia pačias įvairiausias verslo šakas, pradedant nuo valčių, dviračių ir kitų laisvalaikio leidimo priemonių gamintojų ir pardavėjų ir baigiant publikacijomis vietiniuose laikraščiuose apie laisvalaikio leidimo galimybes artimiausioje aplinkoje. Valstybės ar savivaldybių organizacijos – parkai, bendruomenės namai ir kiti – taip pat sudaro sąlygas laisvalaikio poreikiams realizuoti. Laisvalaikio turizmą skatina įvairios nevyriausybinės organizacijos ir mėgėjiški klubai, organizuodami keliones savo nariams, turintiems tuos pačius interesus.

Turizmo paslaugų siūlytojai laikosi nuomonės, kad turistai turi tokias dideles galimybes pasirinkti ką veikti, jog tiesiog yra sudėtinga išsirinkti.

Kelionių ir turišis sąrašas gali būti papildytas festivaliais, šventėmis, lankymusi zoologijos soduose, cirko vaidinimais, miestųsudėtinga pateikti laisvalaikio turizmo apibrėžimą dėl didelės keliautojų motyvų įvairovės, pasireiškiančios laisvalaikio kelionių metu.

Valstybės ar savivaldybių organizacijos – parkai, bendruomenės namai ir kiti – taip pat sudaro sąlygas laisvalaikio poreikiams realizuoti.

Laisvalaikio turizmą skatina įvairios nevyriausybinės organizacijos ir mėgėjiški klžodis atrakcija kilęs iš lotyniško attractio – patraukimas. Šiuolaikinės atrakcijos interpretacija reiškia patraukų renginį, renginį ar veiklą.

  • Microsoft Word 333 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (845 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laisvalaikio ir pramogų turizmas pasaulyje ir Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laisvalaikio ir pramogų turizmas pasaulyje ir Lietuvoje. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvalaikio-ir-pramogu-turizmas-pasaulyje-ir-lietuvoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 23:20
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo