Laisvalaikio ir šventinio stiliaus rūbų deriniai


Darbo tikslas – išanalizuoti laisvalaikio ir šventinio stiliaus derinius. Spintoje neturi būti. Laisvalaikio stikliaus deriniai. Sėkminga drabužinė priklauso nuo atidžiai suformuoto jos pagrindo – stilingų. Laisvalaikio stiliaus deriniai. Su šiuo stiliumi moteris jaučiasi laisva ir elegantiška. Šį rinkinį siūlyčiau apsivilkti labiau vasarą. Šis rinkinys parodo, kaip galima žaisti spalvomis. Pavasariškas žaismingumas. Spalvos nėra gan ryškios, bet dera viena šalia kitos. Švenčių maratonas jau įpusėjo. Šventinio stiliaus deriniai. Šis derinys atskleis elegancija ir suderinamumą. Šis derinys daug kam atrodys, netinkamas eiti į šventę. Su tokiu deriniu būsite šventėje įsimintiniausia. Juoda ir raudona. Šis derinys tinka puikiai šventiniam stiliui. Apranga yra labai. Išvados. Biografinių nuorodų sąrašas.


Darbo tikslas – išanalizuoti laisvalaikio ir šventinio stiliaus derinius. Darbo uždaviniai: Susipažinti su skirtingais stilių deriniais. Išnagrinėti pasirinkto stiliaus įvaizdį.

Su šiuo stiliumi moteris jaučiasi laisva ir elegantiška. Su tokia apranga galima eiti ir į miestą ir į darbą. Pavasariška apranga, kuri nevaržo judesių.

Šį rinkinį siūlyčiau apsivilkti labiau vasarą. Vasariškos spalvos, laisvas stilius, su kuriuo galima drąsiai eiti į miestą.

Šis rinkinys parodo, kaip galima žaisti spalvomis. Purpurinė rankinė derinasi prie margos palaidinės ir prie purpurinių batelių. Džinsų spalva derinasi prie akinių spalvos. Stilius ir spalvos suderintos.

Pavasariškas žaismingumas.

Šis derinys atskleis elegancija ir suderinamumą, nes vyrauja juoda ir balta spalva. Šventiniam stiliui šie rūbai puikiai tinka.

Šis derinys daug kam atrodys, netinkamas eiti į šventę, bet patikinti tai bus puikus pasirinkimas, nes busite išskirtinė, kuri savo stiliui įneša žaismingumo.

Su tokiu deriniu būsite šventėje įsimintiniausia, nes raudona spalva yra aistros spalva, į šventę pasirinktas darinys nuostabus.

Juoda ir raudona dera kartu puikiai. Spalvos suderintos, juoda spalva simbolizuoja elegancija, o raudonas aistrą.

  • MS PowerPoint 1228 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (532 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Laisvalaikio ir šventinio stiliaus rūbų deriniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Laisvalaikio ir šventinio stiliaus rūbų deriniai . (2018 m. Rugsėjo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvalaikio-ir-sventinio-stiliaus-rubu-deriniai.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 25 d. 08:50
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!