Laisvalaikio organizavimas projektas


Stovyklos eiga . Ar mylite gamtą. Kur dažniausiai praleidžiate laisvalaikį. Kaip manote , ar reikalingas organizuotas laisvalaikis? Su kuo dažniausiai praleidžiate laisvalaikį. Ar pakankamai skiriate laisvo laiko per laisvalaikį. Ar norite keliauti į stovyklą. Kaip jūs vertinate Socialinio pedagogo darbą. Kaip manote , ar ši išvyka bus jums naudinga.


Taigi, šį kartą Socialinis pedagogas ir jam padės „X“ pagrindinės mokyklos pedagogai, „X“ bibliotekos bibliotekininkė ir jaunimo centras „Nemunas” sugalvojome vaikams įšvyką į Žemaitijos Naumiestį. Tai bus stovykla, kuri truks dvi savaites. Mūsų tikslas: formuoti teigiamą vaikų ir paauglių požiūrį į prasmingą laisvalaikį.

Labai svarbu vaikus kaip nors užimti teigiamu požiūriu, o ne kad vaikai laisvalaikį praleistų rūkydami, vartodami narkotikus ar atlikdami įvairius nusikaltimus. Todėl ir surengėm vaikams šią stovyklą, kad jie suprastų ir įvertintų organizuotą laisvalaikį teigiamai, taip pat, kad vaikai gerbtų suaugusius ir jiems suteiktų pagalbą kai jiems prireiks.

Taigi, mes laisvalaikį suprantame savaip, laisvalaikis- tai laisvas laikas, per kurį galime daryti ką panorėję. Todėl ir nusprendėm vaikams padaryti tokį laisvalaikį, kad jie kitą kartą patys norėtų tą patį daryti ir suprastų, kas įmanoma laisvalaikį praleisti turiningai.

Socialinis pedagogas ir „X“ pagrindinės mokyklos pedagogai per pirmas tris savaites suderins su Žem.

pratinti vaikus branginti gamtą (nes jie visą laiką praleis tik gamtoje);

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (701 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Laisvalaikio organizavimas projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Laisvalaikio organizavimas projektas . (2017 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvalaikio-organizavimas-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:47
×