Laisvalaikis ir jo praleidimas Akropolyje


Lankytis prekybos centruose dėl pramogų ir laiko leidimo.. Anketa apie laisvalaikį prekybos centre. Akropolis laisvalaikio praleidimas. Laisvalaikio centras referatas. Referatas apie akropoli. Akropolis paveikslai. Kiek zmoniu lankosi prekybos centruose.

Laisvalaikio praleidimas akropolio prekybos ir pramogų centre. Kodėl suaugę žmonės lankosi akropolyje? Kokia suaugusių žmonių r vaikų mėgstamiausia laisvalaikio praleidimo vieta akropolyje? Kaip dažnai ir su kuo lankosi akropolyje, kiek laiko vidutiniškai praleidžia ir kiek pinigų išleidžia pramogaudami akropolio prekybos – pramogų centre? Išvados. Rekreacinės aplinkos tyrimas vilniaus žirmūnų rajone: pasiūla ir poreikis.

Reakriacinės aplinkos tyrimas akropolio prekybos – pramogų centre ir vilniaus žtyrimo tikslas – atskleisti suaugusiųjų žmonių ir vaikų laisvalaikio praleidimo formas ir pomėgius, išsiaiškinti vienas ar kitas priežastis, dėl kurių laisvalaikis praleidžiamas būtent akropolyje, tiksliai nustatyti respondentų poreikius laisvalaikio praleidimui. Ištirti rekreacinę aplinką, pramogų pasiūlą ir poreikius, ir pateikti atitinkamas išvadas. Rekreaciniam tyrimui buvo naudojama anketinė apklausa. Tyrimas sudarytas iš anketos, skirtos respondentams. Anketą sudarė 25 klausimai. Iš viso buvo apklausta 20 respondentų, iš jų 10 moterų ir 10 vyrų, įvairaus amžiaus (1 paveikslas), turinčių skirtingas pajamas (2 paveikslas) bei išsilavinimą (3 paveikslas), gyvenančių skirtipagal gautas anketos duomenis galima nustatyti, kad dauguma respondentų lankosi akropolio prekybos – pramogų centre, nes smagiai ten praleidžia laisvą laiką, tai yra net 40 % apsilankiusiųjų (7 paveikslas), taip pat nemažai respondentų, net 20 % atsakė, kad akropolio centre lankosi, nes viskas po vienu stogu (pramogos, parduotuvės, paslaugos), 10 % respondentų renkasi akropolį, nes ten patogu susitikti su draugais, 15 % respondentų apsilanko, nes to prašo vaikai, 10 % apklausos dalyvių vilioja galimybė pamatyti ten organizuojamas tiesiogines laidų transliacijas ir net % atsakė, kad lankosi akropolyje, nes ten eina visi.

įvairaus amžiaus vaikai renkasi akropolį (8 paveikslas), nes net 60 % turi galimybę smagiai praleisti laiką, 30 % ten susiranda draugų, % eina, nes vedasi tėtis (mama) ir % lankosi akropolyje kartu su draugpagal atlikto tyrimo duomenis dauguma tyrimo dalyvių akropolyje laisvalaikio praleidimui pasirenka (9 paveikslas) kino teatrą, tai yra net 40 % apklaustų žmonių, 20 % renkasi boulingą, 15 % - organizuojamų televizijos laidų transliacijas, 10 % laiką leidžia restoranuose ar kavinėse, taip pat 10 % lankosi parduotuvėse ir % pramogai renkasi ledo areną.

Daugumos apklaustųjų respondentų vaikai (10 paveikslas) renkasi žaidimo ir poilsio kambarį euro-opa , tai yra net 60 %, 25 % vaikų pramogauja ledo arenoje ir 15 %lankosi kino teatre.

Kaip dažnai ir su kuo lankosi akropolyje, kiek laiko vidutiniškai praleidžia ir kiek pinigų išleidžia pramogaudami akropolio prekybos – pramogų centre?.

Net 70 % apklausos dalyvių akropolyje apsilanko nors kartą per savaitę (11 paveikslas), 25 % lankosi kartą per mėnesį ir % akropolyje yra buvę tik keletą kartų.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1047 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laisvalaikis ir jo praleidimas Akropolyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laisvalaikis ir jo praleidimas Akropolyje. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvalaikis-ir-jo-praleidimas-akropolyje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:29
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo