Laisvalaikis su knyga pigus ir neįkainojamas


Rasinys knygos pristatymas. Laisvalaikis rašinys. Laisvalaikis su knyga – pigus ir neįkainojamas rasinys. Laisvalaikis su knyga pigus ir neikainojamas rasinys. Knyga tai žinių šaltinis rašinys. Rasinelis apie pristatyma knygos. Laisvalaikis su knyga – pigus ir neįkainojamas. nemokamai. Laisvalaikis su knyga pigus ir neikainojamas speros. Laisvalaikis rasiniai. Laisvalaikis su knyga kalbejimas.

Lietuvių rašinys. Laisvalaikis su knyga – pigus ir neįkainojamas. Planas.


Laisvalaikis – tai laikas, kurį kiekvienas praleidžiame savaip, per kurį galime atsipūsti, atsipalaiduoti, pamiršti visas negandas bei problemas. Tačiau ne kiekvienas žmogus turiningai jį praleidžia. Manau, turiningiausiai praleistas laikas yra su įdomia knyga rankoje, tačiau šiais laikais, kai kiekvieno žmogaus namuose yra įvairiausių naujų technologijų, knygos reikšmė išblėso.

Knyga buvo ir bus žinių šaltinis, joje yra visi atsakymai į kilusius klausimus, mūsų protėvių istorija. Paskaitę enciklopediją galime sužinoti viską, ko tik užsigeidžiame, tačiau, kiti žmonės mieliau pasirinktų greitai surandamos informacijos šaltinį, tai yra, internetą. Sutinku, labai skubantiems žmonėms šis variantas tinka, tačiau manau kiekvienas atrastų bent kruopelę laisvo laiko, kurį galėtų praleisti su knyga.

Aleksandras tvardovskis rašė, kad „bendravimas su knyga – tobuliausia ir nepakeičiama intelektualinio žmogaus lavėjimo forma“. Tačiau modernėjanti mūsų visuomenė vis labiau tolsta nuo skaitymo. Pastaruoju metu, dažnai išgirstu, kad grožinė literatūra nebėra įdomi ir žmonės geriau laiką praleidžia prie kompiuterių, tačiau be grožinės literatūros skaitymo išsilavinusiu bei protingu žmogumi negali tapti. Skaitydami mes laviname savo vaizduotę, tobuliname save, savo asmenybę bei kalbą. Todėl be šių vertybių žmogus yra bevertis.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2012 m.
  • Indre337
  • 2 puslapiai (519 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 6 KB
  • Laisvalaikis su knyga pigus ir neįkainojamas
    10 - 3 balsai (-ų)
Laisvalaikis su knyga pigus ir neįkainojamas. (2012 m. Kovo 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/laisvalaikis-su-knyga-pigus-ir-neikainojamas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:39