Laisvas darbuotojų judėjimas ES Europos sąjungoje


Es keturios laisves konspektas lasvas asmenu. Laisvas judejimas referatai. Darbuotojo teises es referatai.

Įvadas. Laisvas darbuotojų judėjimas es. Darbuotojo sąvoka. Darbuotojų judėjimo laisvė. Bendroji laisvo judėjimo tvarka. Darbuotojų teisė judėti ir pasirinkti gyvenamąją vietą. A) judėjimas. B) gyvenamoji vieta. C) pareiškėjai. Šeimos narių teisė atvykti ir apsigyventi. Gyvenimo šalyje teisės išlikimas šeimos nariams mirus arba išvykus sąjungos piliečiui. Teisę likti nuolat gyventi valstybės narės. Teritorijoje turi šie asmenys:. Darbas. A) įsidarbinimas ir sąlygos darbo vietoje. B) teisė pasilikti priimančiojoje šalyje išėjus iš darbo. Teisė išvykti direktyva. Įvažiavimo teisė direktyva. Judėjimo laisvės apribojimai. Atvykimo ir apsigyvenimo teisės apribojimai. Darbo valstybės tarnyboje apribojimai. Socialinių ir mokestinių lengvatų samprata ett sprendimas ministere public/even byloje. Socialinių ir mokestinių lengvatų pavyzdžiai remiantis ett jurisprudencija. Socialinių ir mokestinių lengvatų samprata (reziumė). Išvados. Literatūros sąrašas.

Laisvas asmenų judėjimas numato darbuotojų apsigyvenimo teisę valstybėje, kurioje jie dirba ir teisę į vienodą elgesį su jais, kaip ir su atitinkamos valstybės piliečiais, tapačias jų veiklos, atleidimo ir kitas darbo sąlygas. Remiantis Europos Bendrijų sutartimi praktiškai dirbančiajam suteikiama galimybę laisvai pasirinkti darbo vietą visoje Europos Sąjungos teritorijoje.

Šiame referate ir aptarsiu kokias laisves turi darbuotojai ES šalyse. Kokios teisės ir laisvės jiems leidžia jaustis ten priimtiems, neatstumtiems ir lygiateisiams su kitais ES šalies piliečiais.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (3749 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Laisvas darbuotojų judėjimas ES Europos sąjungoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Laisvas darbuotojų judėjimas ES Europos sąjungoje. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvas-darbuotoju-judejimas-es-europos-sajungoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:24
×