Laisvė būtina laimės sąlyga?


Ar laisvė būtina laimės sąlyga. Rasinys apie laisve. Laisve rasinys. Rasiniai apie laisve. Laisve butina laimes salyga rasinys. Ar laisve butina laimes salyga rasinys. Ar laisve yra butina laimes sąlyga. Laisve-butina laimes salyga. Kas yra laisve rasinys. Rasinelis apie laisve.

Ar laisvė būtina laimės sąlyga?

Laisvės ir laimės sąvokos žmogaus gyvenime yra labai svarbios. Visi trokštame laimingai gyventi, tačiau dauguma mūsų net neįsivaizduojame, kas sudaro laimingo gyvenimo esmę, ko reikia, kad būtume laimingi. Taigi, ar laisvė įtakoja laimę?

Man atrodo, atsakymas į šį klausimą galėtų būti toks: taip, laisvė labai svarbi laimės sąlyga, nes žmogus laimingas gali jaustis tik tada, kai jo niekas nevaržo, kai jis turi pasirinkimo laisvę, gali laisvai reikšti savo mintis.

Taigi, vienas iš argumentų, įrodančių, jog laimei reikalinga laisvė, yra iš asmeninės patirties. Man laisvė daryti tai, ką noriu daryti , teikia džiaugsmą. Nuo pat mažens turėjau galimybę pasirinkti, ką noriu veikti po pamokų. Aš jaučiausi labai laimingas, nes buvo paisoma mano nuomonės ir aš galėjau užsiimti tuo, kas man tikrai patinka.

Dar vienas gyvenimiškas pavyzdys, rodantis laisvės ir laimės ryšį, yra paauglių saviraiškos varžymas. Daug bendraamžių,atstovaujančių įvairias subkultūras, yra varžomi tėvų dėl aprangos.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (439 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laurynas
  • Laisvė būtina laimės sąlyga?
    9 - 1 balsai (-ų)
Laisvė būtina laimės sąlyga?. (2012 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisve-butina-laimes-salyga.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 17 d. 16:03
×