Laisvės ir laimės ryšys


Laisvės ir laimės ryšys. Kas yra laisvė Dante. Kas yra laisvė. Laisvė yra subjekto galimybė nevaržomai, savo nuožiūra elgtis bei veikti. Žmogus negali būti laimingas be laisvės. (Italų poetas Dante Alighieri). Žmogus yra laisva būtybė – etika remiasi šia prielaida. Laisvės rūšys. Fizinė ir psichologinė laisvė Socialinė ir ekonominė laisvė Politinė ir žodžio laisvė Egzistencinė laisvė. Dauguma žmonių iš tiesų nenori laisvės. Tik laisvas žmogus gali būti nepriklausomas ir savarankiškas. Kas yra laimė. Laimė – teigiama emocija, emocijų spektras. Pasak Aristotelio. Kelios filosofų išvados apie laimės ir laisvės ryšį. Laimė, kaip ir laisvė, be praradimų neateina. (Rašytojas ir mokslininkas Aloyzas Sušinskas). Nelaisvė yra nepakeliama. Anot A. Šliogerio, kur prasideda laisvė. Taigi, laisvė kaip dėlionė susideda iš mažų detalių į didelį paveikslą. Išvados. Ženklų rodyklė.


Kas yra laisvė; Dante Alighieri mintis; Žmogus - laisva būtybė; Laisvės rūšys; Dauguma žmonių nenori laisvės; Nepriklausomas ir savarankiškas žmogus – laimingas žmogus; Kas yra laimė; Aristotelio mintis; Kelios filosofų išvados apie laimės ir laisvės ryšį; Aloyzo Sušinsko mintis; Antano Maceinos mintis; A. Šliogerio mintis; Išvados; Ženklų rodyklė.

Fizinė ir psichologinė laisvė; Socialinė ir ekonominė laisvė; Politinė ir žodžio laisvė; Egzistencinė laisvė.

Kelios filosofų išvados apie laimės ir laisvės ryšį.

  • MS PowerPoint 1899 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (365 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jūratė
  • Laisvės ir laimės ryšys
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laisvės ir laimės ryšys. (2017 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisves-ir-laimes-rysys.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 06:23
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo