Laisvės samprata I.Kanto moralės filosofijoje


Imanuelis kantas. Imanuelis kantas apie laisve. Kantas apie laisvę. Laisves samprata filosofijoje. Kantas laisve. Filosofinė laisvės samprata. Laisve kantas. Kanto moralės filosofija. Kanto filosofija. Kanto etika referatas.

Įvadas. Laisvės samprata filosofijoje. Kanto pažiūros. Ar iš tiesų žmogus laisvas, jeigu jis turi atlikti pareigą tik dėl pačios pareigos? Autonomijos ir laisvės samprata kanto filosofijoje. Laisvė ir protas i. Kanto filosofijoje. Descartes – kanto laisvės sampratos priešininkas. Išvados. Literatūra. Darbo tikslas – nusakyti laisvės sampratą i. Kanto moralės filosofijoje.

Filosofijos ir etikos istorijoje kantas yra viena didžiausių išskirtinių figūrų. Nes greičiausiai dauguma vėlesnių filosofų, taip pat ir daugelis tų, kurie buvo sąmoningai nusiteikę prieš kantą, etiką, kaip dalyką, apibrėžė kanto terminais. Daugeliui tų, kurie niekada negirdėjo apie filosofiją, jau nekalbant apie kantą, dorovė yra daugmaž tai, ką apie ją sakė kantas. Kodėl taip yra, galima būtų paaiškinti tuo, kad kai kantas apie tai kalbėjo, jį išgirdo ir suprato. [trumpa etikos istorija. Vilnius. P. 174].

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3542 žodžiai)
  • Universitetas
  • Pijus
  • Laisvės samprata I.Kanto moralės filosofijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Laisvės samprata I.Kanto moralės filosofijoje. (2011 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisves-samprata-ikanto-morales-filosofijoje.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 14:07
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo