Laisvojo ugdymo paradingmos koncepcijos - materializstinis požiūris į ugdymą ir egzistencializmas


Laisvojo ugdymo paradingmos koncepcijos - materializstinis požiūris į ugdymą ir egzistencializmas – man artimiausios ugdymo filosofinės koncepcijos.

Gyvenant mūsų visų pasaulyje žmonėms iškyla begalo daug dvejonių, sunkumų ir klausimų. Kodėl mes gyvename? Kaip vis dėlto reikia teisingai gyventi? Kokių tikslų siekti gyvenime ir kur jų ieškoti bei rasti? Kiekvieną dieną, kiekviename žingsnyje tiesiog neįmanoma nesusidurti su sunkumais, kurie paskatina žmogų mąstyti, ieškoti sprendimo būdų, augti bei bręsti įgaunant vis daugiau naujovių, patirties. Kaip kiekvienas pasaulio lopinėlis yra įvairus, taip ir kiekvienas žmogus, jis turi skirtingą ir laisvą pasirinkimą mąstyti, įvertinti koks jis yra: geras ar blogas,dosnus ar gobšus, didelis – mažas, determinuotas ar laisvas, paprastas ar labai sudėtingas, laimingas ar visdelto ne. Žinoma, iškėlęs pozityvų gyvenimo tikslą individas gali patirti gyvenimo prasmę vien dėl to, nes bando ieškoti ir pasiekti savo tikslus, svajonės. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus vertybių.

  • Filosofija Esė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1004 žodžiai)
  • Citriniukas
  • Laisvojo ugdymo paradingmos koncepcijos - materializstinis požiūris į ugdymą ir egzistencializmas
    10 - 5 balsai (-ų)
Laisvojo ugdymo paradingmos koncepcijos - materializstinis požiūris į ugdymą ir egzistencializmas. (2015 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/laisvojo-ugdymo-paradingmos-koncepcijos---materializstinis-poziuris-i-ugdyma-ir-egzistencializmas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:11
×