Laivo garo turbinų automatizacija.


Laivu garo turbinos. Laivu turbinos. Garo turbina skaidres. Turbinos paleidejas. Garo turbinu masinistas. Garo turbina apie laivus. Turbinos paleidimas. Verslo logistika. Garo turbinos paleidimas. Laivu vdv teorija kursinis.

Užduotis. Principinių duomenų formavimas. Sutrumpinimai. Tepimo sistema. Kondensacinis agregatas. Pasiruošimas turbinos paleidimui, jos leidimas, eksploatacija darbo metu, stabdymas. Kondensatoriaus paruošimas leidžiant turbiną. Pagalbinių įrenginių paleidimas į darbą. Tepalo aušintuvo pajungimas į darbą. Generatoriaus oro aušintuvo pajungimas. Šviežio garo linijos šildymo laikas ir tvarka. Turbinos pagalbinių įrenginių eksploatacija darbo metu. Turbinos pagalbinių įrenginių sustabdymas. Uždarius garą į turbiną, atlikti šiuos atjungimus. Pasiruošimas turbinos paleidimui. Turbinos paleidimas. Turbinos sustabdymo tvarka. Valdymas. Garo turbinų apsaugos algoritmas. Garo turbinos apkrovimas, reguliavimas. Dirbančios turbinos eksploatacija. Sinchronizacija ir apkrovimas. Turbinų avarinio stabdymo atvejai ir tvarka. Turbinų įrenginių skaičiavimas. Automatizavimo perspektyvos. Ekonominiai skaičiavimai. Literatūra.

Reguliatorių, automatizavimo elementų parametrų (statinių ir dinaminių charakteristikų) skaičiavimas; diagnostikos procesų skaičiavimas; valdymo sistemų eksperiment garo turbinų savybės charakterizuojasi eilės rodiklių: atsiperkamumu, nustatančių jų galimybę atlikti pagrindinę funkcija – aprūpinti vartotojus reikalingu kiekiu elektros energija, kurios užduodamos per projektavimą, užtikrinamas per jo gaminimą ir realizuojama eksploatacijos procese. Pagrindinėmis techninėmis charakteristikomis gt yra nvk, slėgis ir temperatūra, masė, gabaritai.

šio metu AB klaipėdos energija naudojami dvi gt. Seniausiai paplitęs energetinis įrenginys garo turbinos, jie yra šiluminiu rotacioninių variklių, kuriame potenciali šilumos energija garo pereina į kinetinę energiją, o paskutine pereina į mechaninė, kuri skirta perduoti sukimo momentą generatoriui. Aukštas garo turbina energetinis įrenginys išsiskiria aukštomis eksploatacijos ir ekonominėmis rodyklėmis: kuro sąnaudos ir tepalo, aptarnaujančio personalo ir išlaidos ji išlaikyti, ilgaamžiškumas ir eksploatacijos patikimumas įrenginio, remonto laiko trukme ir kaina remonto (2 kart mažesnė negu vdv).

Turbinoje vyksta pastovus darbo procesas, kuris suteikia dėl skirtingu jos daliu prie nekintančios apkrovos pastovu spaudimą, temperatūrą. Toks termodinaminis pastovumas darbo proceso turbinoje, naudingai išskiria ja nuo vdv, nes jame yra periodiški šilumos procesai, reiškia pokyčius jo darbo dalių.

Patikimumo rodikliai, tai agregato resursas iki kapitalinio remonto. Dėl dvitakčiu varikliu resursas sudaro (60000ø80000 val. ), keturtak šio metu AB klaipėdos energija naudojama gt firmos aeg pagaminimo ir pastatymo metai 1934 m. Seniausiai paplitęs energetinis įrenginys garo turbinos, jie yra šiluminiu rotacioninių variklių, kuriame potenciali šilumos energija garo pereina į kinetinę energiją, o paskutine pereina į mechaninė, kuri skirta perduoti sukimo momentmažas kiekis pakopų; 2)dideli tarpai tarp darbo rato ir diafragmos ir tarp darbo rato ir korppirma reikia pasiruošti št papildymų į termofikac. Tinklą padidinimui, nes pildant kondensatorių gali sumažėti slėgis šio tinklo grįžtančiojoje ir slėgiminėse linijose. Kondensatorių užpildyti ir prijungti prie tinklo. Vandens kiekis per kondensatorių turi būti 600 m3/h.

Atliekant aukščiau nurodytas operacijas, lygiagrečiai turbinų mašinistas pradeda šildyti garotiekį į turbiną ir cirkuliuoti tepalą bei patikrinti avalinio tepalo siurblio arį (automatinis rezervinio siurblio įjungimas) veikimą.

  • Microsoft Word 817 KB
  • 2010 m.
  • 41 puslapis (9909 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Laivo garo turbinų automatizacija.
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laivo garo turbinų automatizacija.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivo-garo-turbinu-automatizacija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:27
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo