Laivo surinkimo suvirinimo etapai


138 suvirinimo procesas. Laivo korpuso surinkimas. 138 suvirinimo metodas.

Technologinis plokštuminių sekcijų surinkimo ir suvirinimo procesas. Leidžiami sekcijos matmenų nukrypimai. Kokybės kontrolė. Dugno sekcijų, denių, tankų, bortų ir pertavrų surinkimo kokybės kontrolė. Rentgenu arba gamagrafu tikrinamos sandūrinės siūlės šiose vietose. Kėlimo kilpų montavimas (установка монтажных рымов). Konduktoriaus patikrinimas prieš laivagalio ir laivapriekio surinkimą. Konduktoriaus patikrinimus įrengimus cilindrinėje laivo dalyje. Laivagalio ir laivapriekio gamyba. Laivo korpuso surinkimas ir suvirinimas stapelyje. Prieš surinkimą būtina patikrinti. Dugninių sekcijų padėties patikrinimas. Bortinių sekcijų padėties tikrinimas. Skresinių pertvarų padėties tikrinimas. Denio sekcijų padėties tikrinmasdenio sekcijų tikrinimas. Tkt atliekama surinkimo ir suvirinimo kontrolė stapelyje. Korpuso patikra. Korpuso padėties stapelyje patikra. Korpuso formos ir matmenų patikra. Normos ir metodai išbandyti sandarumą. Korpuso dažymas. Laivo nuleidimas į vandenį. Bandymai. Laivo pateikimas komisijai. Laivas perduodamas užsakovui.

1.Paruošti dugno apsiuvos lapus ir padeti juos ant stepelio-konduktoriaus. Suspausti lakstus tarosavi spaudejais ir sujungimais – 20-25mm, o konturuose prijungti prie kontoro spaudejais ir metalo tvirtinimo detale.

2.Kraštinių bendras ilgis pasak brežinio matmenis, turetu buti užleidžiamas 50-60mm ilgiu, cilindrinei daliai.

3.Lakštų tarpusavi suvirinimas atvirkstinių polaipsninių metodu. Išpradžiu virinti kraštiniu sujungimus, o jau veliau (пазы). Suvirinima pradeti nuo vidurio link laisvųjų krastinių.

4.Pagaminti grustinius lakstus kraštines, įmontuoti į vietą pritvirtinant metaliniu detaliu tvirtinimu prie konduktoriaus, o tarpusavi ir dugno lakštu tvirtinti elektrotvirtinimais.

  • Laivyba Referatas
  • Microsoft Word 406 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (3037 žodžiai)
  • Gabriele
  • Laivo surinkimo suvirinimo etapai
    10 - 3 balsai (-ų)
Laivo surinkimo suvirinimo etapai. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivo-surinkimo-suvirinimo-etapai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 22:45
×