Laivų mechanizmų techninės priežiūros ir remonto profesinės veiklos praktikos ataskaita


Lajm chemijos testas. Laivu technika.

Įvadas. Trumpai apie įmonę. Priėmimo diena. Pirmosios dienos praktikoje, Laivo tiltelio tvarkymas. Diesel generatoriaus restauravimas. Diesel generatoriaus galvutės nuėmimas bei tepalų pašalinimas iš karterio. Švaistiklių bei stūmuoklių demontavimas. Alkūninio veleno išėmimas. Karšto vandens katilo gaminimas. Suvirinimo darbai. Vožtuvų pritrinimas. Tekinimo darbai. Metalų lankstymas staklėmis. Laivo laiptų gaminimas. Metalo lankstymas elektriniu varikliu. Hidraulinės sistemos demontavimas. Išvados.

2014 metų viduryje: nuo birželio 16 dienos iki rugpjūčio 22 dienos (10 savaičių) antro kurso 12-M grupių LAJM mechanikams teko papildomai surinkti praktikos valandų. Tai buvo susiję su mokslų programos reforma: vietoj keturių jau surinktu praktikos mėnesių mums atiteko papildomai surinkti dar du.

Susirasti darbo vietą mums nesukėlė kliūčių. Mūsų praktinių darbų dėstytojas Pranas Tamašauskas padėjo abiem mechanikų grupėms susirasti praktikantų vietas skirtingose Klaipėdos įmonėse, už ką mes esame labai dėkingi Jam.

Aš ir dar kai kurie bendrakursiai buvome paskirstyti į UAB “Laivų technika”. Šioje ataskaitoje aš papasakosiu apie savo veiklą įmonėje praktikos eigoje.

Įmonėje priėmimo dieną mus sutyko gamybos skyriaus viršininkas Saulius Andickas. Sutiko mumis su šypsena, pasidomėjo mūsų pasirinkta specialybe, paklausinėjo apie mokymosi įstaigą. Po saugumo technikos išklausymo pasirašėme trišalis sutartis. Tamsta Saulius pasiūlė mums lankstų darbo grafiką ir patogų laiką, taigi nuskriausti nelikome

Pirmosiomis dienomis mes iškarto puolėme į darbus. Pirmasis darbas mums buvo atitekęs laivo tiltelio tvarkymas, Jį reikėjo atrestoruoti kadangi jis buvo nelabai kokios išvaizdos ir kokybės.

Pradžioja turėjome su dujiniu pjovikliu (rezaku) išpjaustyti aprudijusius metalus, tada privirinti naujus. Tolimesni darbai buvo su kampiniu šlifuokliu reikėjo nušveisti rūdis bei nušveisti privirintas vietas ir jas sulyginti.

  • Laivyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 7480 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (1234 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edikas
  • Laivų mechanizmų techninės priežiūros ir remonto profesinės veiklos praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Laivų mechanizmų techninės priežiūros ir remonto profesinės veiklos praktikos ataskaita. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivu-mechanizmu-technines-prieziuros-ir-remonto-profesines-veiklos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 17:59
×