Laivų remontas. Išmetimo vožtuvų profilaktinis remontas


Vožtuvų remontas. Ismetimo voztuvas. Referatas cilindru galvute remontas. Kaip isvalyti ismetimo. Voztuvu galvutes referatas. Laivu vostuvu remontas. Nuodegos ant ismetimo voztuvu. Išmetimo vožtuvas vandeniui. Vožtuvas sedinės. Laivo kuro aparatūra. priežiūra ir remontas..

Išmetimo vožtuvų profilaktinis remontas. Techninės priežiuros priežastys. Parengiamieji darbai. Darbai, demontavimas. Išardyto mechanizmo būklė. Būtini matavimai ir jų duomenis. Mechanizmo surinkimas. Tikrinimas, paruošimas naudoti. Baigiamoji išvada apie galimus priežastys ir padarinius.

Pastaba: išmetimo vožtuvų demontavimas profilaktiniam patikrinimui priklauso nuo panaudojamo kūro tipo ir eksplotavimo režimų kuriuose veike variklis. Tasspecialus įrankiai: mirrlees blackstone specialus raktai, dinamometrinis raktas, hidraulinis presas su rankinių siurišimtas purkštuvas, demontuotas aliumininis cilindro galvutės dangtis, atjungti tepimo sistemos vamzdeliai, išleistas vanduo iš galvutės ir vožtuvų aušinimo ertmių, išimtas apatinis fiksatorius iš vožtuvų perdavimo mechnizmo, išimti išmetimo vožtuvai specialaus stalo pagalba.

Pastaba: apatinio fiksatoriaus išemimas apsaugo perdavimo mechanizmą nuo kriišmetimo vožtuvų būklė buvo bloga, buvo reikalingas vožtuvo sedinės pritrinimas, vožtuvo spiruoklės ir rotatoriai buvo patikrinti, visas vožtuvo korpusas buvo išvalitas nuo susiformuotų karboninių nuodegų, tepalo ir vandens praėjimai buvo išvaliti suspausto oro pagalba.

Pastaba: išmetimo vožtuvų rotatoriai turi buti reguliariai tikrinami, inžinierius turi isitikinti kad rotatorius veikia, jei ne, rotatorius turi buti ko greičiausiai pakeistas nebuvo paimti išmetimo vožtuvų ilgio ir pločiopanaudojant specialų stalą vožtuvai buvo imontuoti atgal, vožtuvų varžtai buvo užsukti dinamometrinio rakto pagalba (150lb. Ft), purkštuvai buvo išvalyti, patikrinti ir imontuoti atgal, varžtai užsukti d karboninių nuodegų susidarimas ant išmetimo vožtuvo sedinės priveda prie nepilno vožtuvo užsidarimo ir to pasekoje slėgio praradimo cilindre, variklio išeinančios galios susimažinimo. Jei variklis buvo sustabdytas dėl kokių nors apsaugos priežasčių, jis gali po to nepasileisti, nes del karboninių nuosedų vožtuvo viduje ir ant sedinės vožtuvai prilimpa ir neimanoma prasukti variklio. Jei vožtuvas nesandarus tai veda prie pilno jo sedinės išdegimo darbo metų.

  • Microsoft Word 83 KB
  • 2010 m.
  • 4 puslapiai (349 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julius
  • Laivų remontas. Išmetimo vožtuvų profilaktinis remontas
    10 - 3 balsai (-ų)
Laivų remontas. Išmetimo vožtuvų profilaktinis remontas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivu-remontas-ismetimo-voztuvu-profilaktinis-remontas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 08:07
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo