Laivyba verslo planas


Įmonės veikla yra susijęs su navigacinių jūrlapių, dokumentų, jūrinės literatūros, borto žurnalų gamyba, koregavimu ir laivybos kompanijų savo produkcijos aprūpinimo. Įvadas. Teorinis verslo plano teiginių pagrindimas. Įmones ir produkto apibudinimas. Rinkodaros teorinė analizė. Mikro ir makro aplinkų analizė. Įmones personalo vadyba. Įmones finansai. Rab „čart pilot“ filialo veiklos analizė. Įmonės charakteristika. Įmonės tikslai. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės aplinkų analizė. Personalo vadyba įmonėje. Įmonės finansinė analizė.

Tyrimo problemos aktualumas. Klaipėda – trečias pagal dydį Lietuvos miestas ir didžiausias uostas šiame regione. Labai svarbus, niekada neužšąlantis, pakankamai modernus, intermodalinis ir gana novatoriškas – tik tokiomis teigiamomis savybėmis būtų galima charakterizuoti Klaipėdos uostą ir jo veiklą. Kiekvienais metais uostas aptarnauja iki šešių tūkstančių laivų, kurių pagrindinis tikslas – krovinių vežimas. Kad pasiekti šių tikslų, reikia sukurti saugų ir išsamų maršrutą. Šiems tikslams ir naudojami jūrlapiai, kurių laivams šiuo metu labai trūksta.

Tyrimo objektas: RAB „Čart Pilot“ filialas

Tyrimo tikslas: Išanalizuoti RAB „Čart Pilot“ įmonės veiklą, nustatyti įmones trūkumas ir pranašumus.

Tyrimo uždaviniai:

1.Apibūdinti įmonės paslaugų tiekimą rinkoje;

2.Įvertinti įmones plėtros galimybes;

3.Išanalizuoti mikro ir makro aplinkas;

Tyrimo tipas – kokybinis ir teorinis.

Tyrimo metodai – literatūros ir darbo bazių duomenų analizė, klasifikavimas, lyginimas.

  • Laivyba Verslo planas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (3052 žodžiai)
  • Mokykla
  • Domas
  • Laivyba verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Laivyba verslo planas. (2013 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:07
×