LAN tinklų modeliavimas



Pasirinkite Project ir spauskite OK . Projekto vardas
Start up Wizard: Initial Topology nustatykite Create Empty Scenario . Spauskite Next . Parinkite Office iš Network Scale s_rašo. Spauskite Next . Nustatykite 200 to X Span ir 200 Y Span . Size – metrai Spauskite Next > Next . Spauskite OK. Gaunamas darbinis langas , kuriame bus kuriamas tinklas.
Tuo tikslu su pele užeiname ant bendros šynos linijos ir paspaudžiame dešinį pelės klavišą. Atsidariusiame lange išrinkti Advanced Edit Attributes Atsidaro langas, kuria konfiūruojame bendro šynos parametrus. Keičiama perdavimo sparta - 1Mbit/s , Vėlinimas nustatomas 5 µ/s.
2. Pasirinkite Project ir spauskite OK . Projekto vardas
4. Atsidariusiame lange Object Palette lang_ pasirinkti: Applications, ethernet_advanced, internet toollbox, LANs, routers, links advanced. Pasirinkimas atliekas „ Model Family“ stulpelyje suradus norima pavadinima ir prie jo nustatant Yes.
Sujungimai: 100BaseT_adv (tarp vietinio tinklo ir maršrutizatoriaus), 10BaseT_adv (tarp IP tinklo ir serveri_) ir dvikrypt_ PPP_adv (tarp maršrutizatori_ ir IP tinklo).
Vartotojų grupių pavadinimus sugalvojau pati. Vartotojų grupėms priskyriau skirtingas paslaugas
Susipažinti su apkrovos skirstymo modelių veikimo principais, bei išmokti sumodeliuoti skirtingas apkrovų skirstymo disciplinas naudojantis OpNet IT Guru modeliavimo paketu.
2. Pasirinkite Project ir spauskite OK . Projekto vardas
Sujungimai: 10BaseT_adv (tarp darbo stočių ir maršrutizatoriaus), 10BaseT_adv (tarp maršrutizatoriaus ir Load_balancer) ir dvikryptė PPP_adv (tarp maršrutizatorių ir IP tinklo), 100BaseT_adv (tarp Load_balancer ir serverių)
- Microsoft Word 2937 KB
- 2016 m.
- 34 puslapiai (2036 žodžiai)
- Universitetas
- Jolita
-