Langų įmonės verslo planas


Verslo plano santrauka. Projekto idėja. Konkurencija. Firmos charakteristika. Vadyba. Įmonės personalas. Darbuotojų teisės ir pareigos. Valdymas. Darbo užmokestis. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Kainodaros strategija. Reklama. Gamybos planas. Paslaugų teikimas. Finansinis planas. Investicijos. Pelno prognozės. Rizikos veiksniai. Išvados.

Individualios įmonės „Langai“ teikiamos paslaugos langų montavimo ir angokraščių apdaila yra perspektyvi veikla. Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną. Taip pat savininkas pasinaudojo savo darbo patirtimi, ryšiais ir turimų klientų įvertinimu. Įmonės veikla pradžioje bus orientuota į privačius asmenis, mažas individualias įmones, vaikų darželius, rajonų mokymo įstaigas. Veiklai išsiplėtus ir pasiekus tam reikalingą metinę apyvartą, įmonė teiks prašymą apksrities Mokesčių inspekcijai registruoti PVM mokėtoju. Šiuo atveju bus galima pagalvoti apie darbo vietų išplėtimą, bei paslaugų teikimą verslo sektoriui.

Lėšos bus panaudotos pirmųjų darbo mėnesiu patalpų nuomos mokesčiui, komunalinių patarnavimų ir darbo užmokesčio išmokėjimui. Jau yra numatytos patalpos nuomai patogioje Kauno miesto vietoje - Birželio 23-iosios g. 23. Tai labai patogi vieta, nes iškaba bus gerai matoma ir daug kas atkreips dėmesį, ši gatvė yra miesto centre, judri, gerai žinoma, patogus susisiekimas ir parkavimas prie ofiso, todėl patogu bus rasti. Patalpos bus nuomojamos - 100 kv.m., kuriose įsikurs įmonės biuras, gamybinės patalpos ir sandėlys medžiagoms. Norint sutaupyti komunaliniams patarnavimams, ieškant patalpų pirmenybė buvo teikiama, patalpoms su elektriniu šildymu ir su baldais.

Mokamas atlyginimas priklausys nuo ekonominės situacijos, bet įmonės veiklos pradžioje bus mokami darbuotojams fiksuoti atlyginimai.

Įmonė savo veiklą ketina pradėti 2015 m. kovo mėnesį, kad spėtų įsibėgėti, iki vasaros sezono, kai oro sąlygos palankios atlikti langų keitimo ir apdailos darbus.

Įmonė bus steigiama, atsižvelgus į tai, kad kokybiškų langų montavimo ir angokraščių apdailos paslaugų vis dar trūksta Lietuvoje. Gerėjant gaminamų langų kokybei, žmonės keičia savo gyvenamųjų namų, butų langus, statosi naujus namus, bei perka butus ir juos remontuoja. Gana populiaru pirkti pilnai neįrengtas patalpas ir samdytis įmones, kad įrengtų interjerą pagal žmogaus pageidavimus, taigi, steigiamos įmonės paslaugos turės pakankamą paklausą. Todėl ir nuspręsta steigti tokio tipo įmonę. Dėl neaukštų darbų kainų ir palankių sąlygų, įmonė turėtų būti palanki ir viešosioms įstaigoms. Bus sudaromos galimybės dirbti ne pagrindiniu užsakovo darbo metu, o pvz. vakarais. Tai netrikdytų įmonės ritmo ir įprasto darbo, nesukeltų nepatogumo dėl triukšmo ar dulkių. Esant didesniam užsakymų kiekiui įmonė dirbs dviem pamainomis, tik nedirbs naktinio darbo, nes už tai reiklingos papildomos priemokos darbuotojams. Įmonės dirbs tik legaliai, viska tinkamai įforminus, už suteiktus darbus bus išduodami darbų perdavimo – priėmimo aktai, sąskaitos faktūros, garantiniai įsipareigojimai.

Įmonė bus specializuota atlikti langų statymo ir angokraščių apdailos darbus. Langų montavimas pagrinde bus atliekamas gyvenamujų namų, butų, komercinėse patapose. Visus darbus planuojama atlikti ne tik tiesioginiu užsakymu, bet ir dalyvaujant kaip subrangovui. Garantuojama šios paslaugų savybės:

Darbai bus atliekami perkant apdailos darbams medžiagas iš UAB „Lemora“ prekybos sistemos, sudarius su ja sutartį dėl nuolaidų. Langų montavimo medžiagas tieks UAB „Reimpex“. UAB „Langvila“ užsiimanti didmenine bei mažmenine lauko palangių ir skardos lankstinių prekyba, dirbanti lanksčiai ir patenkinanti reikliausio kliento norus. Iš šios įmonės bus perkamos cinkuotos skardos ir poliesteriu dengtos (spalvotos) skardinės lauko palangės, laminuotos medžio drožlių plokštės (MDP) ir plastikinės (PVC) vidinės palangės. Pagrindinis langų gamintoja ir tiekėja bus įmonė Drutex, sėkmingai dirbanti Lenkijoje ir teikianti savo produkciją ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Drutex yra moderni įmonė, turinti profesionalius ir aukštos kvalifikacijos darbuotojus, pažangias technologijas, vykdanti greitai ir kokybiškai langų gamybos užsakymus. Tai patikimas partneris. Kokybiški langai leis steigiamai įmonei patenkinti būsimų klientų poreikius pagal jų pageidavimus.

Klientui bus pateikiama tokia kaina, kokia medžiagos bus nupirktos iš tiekėjo. Taigi įmonės pajamos bus tik iš paslaugos atlikimo. Taip tikimasi privilioti daugiau klientų, nes galutinė suma bus mažesnė nei kitos įmonės siūlo. Taip pat klientas galės pats pasirūpinti medžiagomis, o įmonė atliks darbus. Tai gana patogu ir klientui ir įmonei, nes klientas išsirenka tokias medžiagos kokias nori, o įmonė rūpinasi užsakymais.

Įmonėje vieno bėginio metro apdailos kaina - 25,00 Lt. Langų 1 bėginio metro demontavimo ir montavimo kaina – 50,00 Lt.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (5118 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Langų įmonės verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Langų įmonės verslo planas. (2015 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/langu-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:01
×