Langų sandarinimas verslo planas


Langu sandarinimas is isores. Darbo padalijimas ir koordinavimas. Verslo planas langu gamyba. Langu sandarinimas isores.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pateikimo srtategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimas. Technologinio proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Personalo parinkimas. Reikalavimai. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Vadyba. Organizacinė firmos struktūra, valdymo modelis ir stilius. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Lūžio taško įvertinimas.

Mūsų įmonė apibrėžiama, kaip žmonių bendrija ar grupė, sąmoningai derinanti pastangas siekiant bendro tikslo. Įmonės sėkmingam egzistavimui yra būtinas nuolatinis vartotojo poreikis vartojant įmonės siūlomas paslaugas. Tai sudaro sąlygas nuolat atnaujinti, o kartu ir tobulinti paslaugų pasiūlą. Svarbią vietą įmonės sėkmingame veikime užima darbo padalijimas, koordinavimas, derinimas. Šiuos veiksmus dažniausiai koordinuoja direktorius. Didelę įtaką organizacijos veiklai taip pat turi ir joje dirbantys žmonės. Kvalifikuoti darbuotojai tai įmonės vizitinė kortelė.

Įmonę apibrėžia veiklos mąstai, valdymo struktūra, personalo profesinė sudėtis. Šie faktoriai yra svarbūs tuo, kad nuo jų priklauso paslaugų pardavimo procesas, kuris ir sąlygoja veiklos sėkmingumą.

Reklamos agentūros uab “tija” ypatybės ir įmonės sėkmingo funkcionavimo priežastys yra veiklos mąstai. Plačios specializacijos veikla. Mūsų įmonė specializuojasi poroje krypčių: reklamos paslaugų bei statybos paslaugų sferose. Mūsų firmos teikiamos paslaugos: reklamos, metalinių ir asbestinių stogų dažymas, o taip pat įvairūs vidaus ir išorės apdailos darbai (plytelių klijavimas, pakabinamų lubų montavimas, žaliuzių kabinimas, parketo klijavimas, kalimas dailylentėmis, fasado dažymas)

Reklamos agentūros “advista” personalas yra gana mažas, bet tai nėra kliūtis sėkmingai veiklai, nes personalas yra gana jaunas, imlus inovacijoms, gebantis pateikti naujas idėjas ir atrasti geriausiastechnologijas pagaminti produktą, sėkmingai įgyvendinti idėjas, o taip pat sugebantis racionaliai diegti inovacijas.

Darbe daugiausia dėmesio skiriama produktui, jo gamybai. Reklamos agentūros “advista” pagrindinis produktas yra reklama. Taigi, darbe bandoma parodyti šio produkto gamybos procesą, bei atskleisti produkto ypatybes.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 115 KB
  • 2012 m.
  • 46 puslapiai (11267 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Langų sandarinimas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Langų sandarinimas verslo planas. (2012 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/langu-sandarinimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:24
×