Latvijos kadastras ir registras


Latvijos kadastras ir registras. Latvijos registras. Žemės registras (zemesgrāmata) – jame registruojamas nekilnojamasis turtas ir su juo susijusios nuosavybės teisės. Centrinis kompiuterinis žemės registras – tai elektroninė duomenų bazė. Nekilnojamojo turto registruose kaupiamos bylos. Ar Latvijos centriniu kompiuteriniu žemės registru galima naudotis nemokamai. Latvijos kadastras. Kadastro informacinė sistema (kadastrs) – joje registruojamos atskiros nekilnojamojo turto dalys ir jų visuma. Kokios yra Latvijos kadastro informacinės sistemos funkcijos. Kadastriniai duomenys naudojami registruojant teises į nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamasis turtas Latvijoje būna šių keturių kategorijų nekilnojamasis turtas. Ar Latvijos kadastro informacine sistema galima naudotis nemokamai. Šaltiniai.


Kadastriniai duomenys naudojami: registruojant teises į nekilnojamąjį turtą; sudarant nekilnojamojo turto sandorius; naudojantis nekilnojamuoju turtu ir planuojant jo plėtrą; atliekant kadastrinį vertinimą; administruojant nekilnojamojo turto mokesčius; vykdant nacionalinę, regioninę ar vietos ekonomikos plėtrą ir teritorijų planavimą; vykdant žemės panaudos projektus ir sudarant aplinkos apsaugos planus; rengiant nacionalinės statistikos duomenis; nustatant sklypų balansinę vertę; kuriant ir prižiūrint geografinės informacijos sistemas; teikiant informaciją kitiems registrams ir informacinėms sistemoms; kitiems tikslams.

  • MS PowerPoint 1145 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (804 žodžiai)
  • Universitetas
  • Labunskaite
  • Latvijos kadastras ir registras
    10 - 1 balsai (-ų)
Latvijos kadastras ir registras. (2019 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/latvijos-kadastras-ir-registras.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 10:28
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo