Latvijos nacionaliniai parkai skaidrės


Latvijos nacionaliai parkai. Gaujos Nacionalinis parkas. Gaujos Nacionalinis parkas įsikūręs vaizdingiausioje Gaujos senvagės atkarpoje nuo Valmieros iki Murjanių. Gyvūnija. Kemerų Nacionalinis parkas. Kemerių nacionalinis parkas yra trečias pagal dydį Latvijos nacionalinis parkas. Slyterės Nacionalinis parkas. Slyterės nacionalinis parkas yra mažiausias iš keturių Latvijos nacionalinių parkų. Raznos Nacionalinis parkas. Pats jauniausias – 2007 m. įsteigtas Raznos Nacionalinis parkas.

Pats jauniausias – 2007 m. įsteigtas Raznos Nacionalinis parkas. Jis sukurtas norint išsaugoti Raznos ežero bei su juo besiribojančių teritorijų gamtos turtus ir Latgalai būdingą kultūros kraštovaizdį. Raznos ežeras – antras pagal dydį ežeras Latvijoje, dėl savo smėlėtų paplūdimių vadinamas Latgalos jūra, o parke esantis Ežezeras – vienas pačių vaizdingiausių Latvijos ežerų. Jame yra 26 salos. Kad apsilankymas šiuose parkuose jus tikrai sužavėtų ir suteiktų kuo daugiau žinių, rekomenduojama prieš tai kreiptis į parkų informacijos centrus ir gauti išsamios informacijos apie turizmo objektus ir poilsį konkrečiuose nacionaliniuose parkuose.

  • MS PowerPoint 2499 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (303 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Paulina
  • Latvijos nacionaliniai parkai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Latvijos nacionaliniai parkai skaidrės. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/latvijos-nacionaliniai-parkai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:46
×