Latvijos respublika ir turizmas


Latvijos Respublika, Latvijos turizmas. Latvijos vėliava. Latvijos herbas. Plotas 64 589 km² Sostinė Ryga Didžiausias miestas Ryga. BVP. – Iš viso 10,47 mlrd. €. – BVP gyventojui 4 547 € Valiuta Euras. Latvijos gamta. Latvija – žemumų. Apie 40 % Latvijos ploto dengia miškai. Latvijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas. Latvijos plotas –. Latvijos klimatas - vidutinių platumų jūrinis. Ventos krioklys ties Kuldyga. Panorama nuo Gaizinkalnio. Gyvūnija tipinė mišriųjų miškų sričiai (elniai. Garsiausios Latvijos lankytinos vietos. Kelionės į Latviją metu būtinai siūloma aplankyti gražiąją sostinę Rygą. Populiariausi suvenyrai iš Latvijos tautodailės. Nepaliesta gamta ir turtinga kultūra. Apžiūrėti Latviją verta. Įdomūs kelionių tikslai. Latvija išsiskiria ir. Moderni aplinka. Latvijoje yra gerai išvystytas transportas. Rundalės rūmai ir muziej Rundalės rūmų ansamblis. Laisvės paminklas Laisvės paminklas yra Latvijos sostinės Rygos centre.

BVP – Iš viso 10,47 mlrd. €  – BVP gyventojui 4 547 € Valiuta Euras.

Latvijos plotas – 64 589 km². Sausuma ji ribojasi suEstija, Rusija, Baltarusija ir Lietuva, jūra – suŠvedija. Latvijoje teka apie 12 400 upių, iš kurių didžiausios yra Dauguva, Lielupė, Gauja, Venta, Nemunėlis irUogrė.  Didžiausi – Lubanas,Raznos ežeras, Engurės ežeras, Burtniekas irLiepojos ežeras.

Latvija išsiskiria ir tuo, kad joje tikrai galima ilsėtis niekieno per daug netrukdomam – Latvijai nebūdingos žmonių perpildytos poilsio vietos. Ir tik todėl, kad turizmo objektų čia yra pakankamai daug, vietos užtenka visiems! Pavyzdžiui, jei norisi leisti laiką tuščiame paplūdimyje, galima patraukti į Baltijos jūros pajūrį, o jei norisi būti tarp žmonių, reikėtų keliauti į vieną iš ilgiausių Europoje smėlėtų paplūdimių - Jūrmalą. Latvija yra ir nepaprastai įdomi vieta karinio turizmo gerbėjams. I ir II pasauliniai karai bei TSRS armija čia paliko monumentalius militarizmo paminklus. Pavyzdžiui, Liepojoje galima apžiūrėti Karinį uostą, kuris tiek Rusijos imperijos, tiek TSRS laikais buvo viena iš svarbiausių karinių jūros pajėgų bazių Baltijos jūroje. Taip pat Latvijoje yra vienas iš didžiausių lokatorių Europoje, kuris kažkada buvo naudojamas karinei žvalgybai, bei įspūdingi kariniai objektai.

Latvijoje yra gerai išvystytas transportas, patogi komunikacija (interneto ryšys yra vienas iš sparčiausių pasaulyje), beveik kiekviename didesniame mieste yra bankomatai ir galima atsiskaityti kreditine kortele.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 835 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (921 žodžiai)
  • Dovilė
  • Latvijos respublika ir turizmas
    10 - 4 balsai (-ų)
Latvijos respublika ir turizmas. (2015 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/latvijos-respublika-ir-turizmas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 12:08
×