Latvijos švietimo sistema


Ikimokyklinis ugdymas latvijoje. Latvijos ikimokiklinis ugdymas. Skaidres apie saliu svietimo sistemas. Latvijos darbo rinkos ypatybës. Švietimo reforma latvijoje. Latvijos ikimokyklinis ugdymas svietimo sistema. Latvija skaidres. Skaidres apie latvija. Istorinis referatas apie latvija. Latvijos švietimo sistemos ypatumai.

Latvijos švietimo sistema. Įvadas. Latvijos švietimo politika ir finansavimas. Latvijos švietimo politika. Latvijos švietimo finansavimas. Latvijos švietimo sistemoje vyraujančios teorijos. Latvijos švietimo sistema. Ikimokyklinis ugdymas. Bendrasis ugdymas. Profesinis ugdymas. Aukštasis išsilavinimas. Suaugusiųjų švietimas. Pedagogų rengimas ir kvalifikacijos tobulinimas. Išvados. Literatūra.

Taip pat labai svarbu yra atkreipti dėmesį į mažėjantį mokinių skaičių. Ypač į mokyklos, kaip centrinės bendruomenės vietos, funkcijas, pasiskirstymą tarp miesto ir kaimo vietovių ir galimybę turėti daugiau mokinių nei yra dabar. Nes statistikos duomenimis mokinių skaičius Latvijoje ir toliau mažės (iki 2013) ir prognozuojama, kad dabartinis mokinių skaičius Latvijos mokyklose bus pasiektas tik 2025 metais (Ratniece, 2009).

Latvija, kaip valstybė, stengiasi kiek įmanoma rūpintis kokybišku švietimo sistemos sukūrimu, stengiasi gauti tiek materialinių, tiek žmogiškųjų išteklių, gerinant švietimo kokybę bei užtikrinant kokybišką įgyvendinimą švietime, tačiau dažnai visa tai įgyvendinti sutrukdo šalies ekonominė padėtis, todėl šiame darbe bus siekiama atskleisti Latvijos švietimo politiką ir finansavimą, švietimo sistemą, išryškinti teorijas, kurios atsispindi Latvijos švietimo sistemoje ir apibūdinti pedagogų rengimą Latvijoje.

Darbo tikslas: išanalizuoti Latvijos švietimo sistemos bruožus.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti Latvijos švietimo politiką.

2.Apibūdinti Latvijos finansavimo sistemą.

3.Išryškinti teorijas, kuriomis vadovaujasi Latvijos švietimo sistema.

4.Aptarti šalies švietimo sistemą.

5.Apibūdinti pedagogų rengimą, ir jų kvalifikacijos tobulinimą.

Darbo objektas: Latvijos švietimo sistemos bruožai.

Darbo metodai: mokslinės literatūros šaltinių analizė.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (6116 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytautas
  • Latvijos švietimo sistema
    10 - 4 balsai (-ų)
Latvijos švietimo sistema. (2013 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/latvijos-svietimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:08
×