Laukinės gyvūnijos teisinė apsauga bei aplinkos apsaugos politika


Laukinės gyvūnijos teisinė apsauga. aplinkos apsaugos politikos ir teisės dalyko. savarankiškas darbas. Įvadas. Aplinkos apsaugos politika ir teisė. Teisės aktai, reglamintuojantis gyvūnų teisinė apsaugą. TARYBOS DIREKTYVA 92/43/EEB dėl natūralių buveinių ir laukinės faunos bei floros apsaugos. Europos parlamento ir tarybos direktyva dėl laukinių paukščių apsaugos. Lietuvos respublikos aplinkos apsaugos įstatymas. Lietuvos respublikos laukynės gyvūnujos įstatymas. Lietuvos respublikos įsakymas dėl didžiojo kormorano populiacijos gausos reguliavimo plano patvirtinimo. Išvados.


Laukinės gyvūnijos teisinė apsaugaaplinkos apsaugos politikos ir teisės dalykosavarankiškas darbas.

Laukinė gyvūnija – tai laisvėje ir nelaisvėje gyvenančių laukinių gyvūnų visuma. Gyvūnija – viena iš svarbiausių gamtos dalių, apie kurios problemos yra kalbama vis daugiau ir daugiau. Žmogaus veikla sparčiai vystosi, dėl ko labai kenčia gyvūnai. Milijardai gyvūnų kasmet naudojami žmogaus poreikiams tenkinti: maistui, rūbams, pramogoms. Šiais laikais vis daugiau atsiranda socialinių judėjimų, kurie bando visapusiškai apsaugoti gyvūnus, pakeisti žmogaus požiūrį į gyvūnų naudojimą, matyti gyvūną ne tik kaip ekonominį vienetą.. Kiekviena valstybė priima vis daugiau nauju įstatymų, įstatymų pokyčius, siekdami apsaugoti gyvūnus, sumažinti jų nykimą ir vartojimą.

Darbo tikslas: išanalizuoti laukinės gyvūnijos teisinė apsaugą. Darbo uždaviniai: rasti ir išanalizuoti Lietuvos ir ES teisės aktus susijusius su laukinės gyvūnijos apsaugą.

Lietuvos respublikos įsakymas dėl didžiojo kormorano populiacijos gausos reguliavimo plano patvirtinimo.

  • MS PowerPoint 66 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1164 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Laukinės gyvūnijos teisinė apsauga bei aplinkos apsaugos politika
    10 - 3 balsai (-ų)
Laukinės gyvūnijos teisinė apsauga bei aplinkos apsaugos politika. (2017 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/laukines-gyvunijos-teisine-apsauga-bei-aplinkos-apsaugos-politika.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 20:07
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo