Lauko tranzistoriaus tyrimas elektronikos laboratorinis darbas


Lauko tranzistoriaus tyrimas. Laboratorinio darbo ataskaita. Atliko VGTU EIf-15/1 gr. Stud. Gediminas Šuminas. Darbo tikslas Išnagrinėti lauko tranzistoriaus klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus. Pradiniai duomenys. Entelė Lauko tranzistoriaus išėjimo charakteristikos. Lauko tranzistoriaus perdavimo charakteristikos. Pav. Grafikas lauko tranzistoriaus perdavimo charakteristikos IS=f(UUISkaičiavimai. Tranzistoriaus statumas. Išvados. Laboratorinio darbo metu tirta lauko tranzistoriaus klasifikacija, sandara, veikimas, charakteristikos ir parametrai. Tyrimo metu nustatytos lauko tranzistoriaus išėjimo ir.


Darbo tikslas: Išnagrinėti lauko tranzistoriaus klasifikaciją, sandarą, veikimą, charakteristikas ir parametrus; išmokti matuoti tranzistorių statines voltamperines charakteristikas ir pagrindinius parametrus.

Pradiniai duomenys: UUI = 0, -1, -1.5 V ; USI = 1, 4 V.

laboratorinio darbo metu tirta lauko tranzistoriaus klasifikacija, sandara, veikimas, charakteristikos ir parametrai. Tyrimo metu nustatytos lauko tranzistoriaus išėjimo ir perdavimo charakteristikos. Iš nubrėžto išėjimo charakteristikos grafiko matyti, kad tirto tranzistoriaus įtampa tarp santakos ir ištakos USI tiesiškai priklauso nuo santakos srovės I S. O iš tranzistoriaus perdavimo charakteristikos darome išvadą, kad įtampa tarp užtaros ir ištakos UUI nepriklauso nuo santaka tekančios srovės IS. Iš skaičiavimų matyti, kad tranzistoriaus statumas S=0µA/V, o išėjimo varža Ri=18,75kΩ.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (325 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gediminas
  • Lauko tranzistoriaus tyrimas elektronikos laboratorinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Lauko tranzistoriaus tyrimas elektronikos laboratorinis darbas. (2017 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/lauko-tranzistoriaus-tyrimas-elektronikos-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:02
×