Lauko tranzistorių statinių charakteristikų ir parametrų matavimas


Lauko tranzistoriaus charakteristikos. Maitinimo bloko tranzistoriai. Mosfet tranzistoriu palyginimas. Dvipolio tranzistoriaus tyrimas laboratoriniai darbai. Lauko tranzistoriaus tyrimas.

Darbas atliekamas panaudojant universalų prietaisą л. Prietaisas sudarytas iš dviejų dalių:režimo bloko(viršuje) ir matavimo bloko(apačioje). Žinyne surandame tyrinėjamo tranzistoriaus cokoliuotę ir sutinkamai su ja įstatome tranzistorių į lizdą. Rankenėlėmis eз ,eс ,eп esančiomis matavimo bloke,nustatome reikiamus tranzistoriaus maitinimo įtampų poliariškumus. Pagrindo įtampą e darbo metu laikome lygią. ,todėl rankenėlė eп gali būti bet kurioje padėtyje. Rankenėlę „параметры“ matavimo bloke pastatome į padėtį i. Režimų bloke perjungėją eh pastatome į padėtį „. “. Režimų ir matavimų blokuose tinklo jungiklius pastatome į padėtį „сеть“. Jungiklį „измерение“,esantį matavimo bloke šalia tranzistoriaus lizdo,pastatome į padėtį „измерение“.

Darbas atliekamas panaudojant universalų prietaisą ė. <. Jungiklį, esantį matavimo bloke šalia tranzistoriaus lizdo,pastatome į padėtį.

Ekspermentikai gauname lauko tranzistorių santakos-užtūros charakteristikas. Tuo tikslu šuoliškos ir šliaužiančiosrankenėlių ec pagalba nustatome reikiamą santakos įtampą. Keisdami ir voltmetru matuodami įtampą,ampermetru matuojam. Ekspermentiškai gauname išėjimo (santakos) charakteristikas.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (316 žodžiai)
  • Lauko tranzistorių statinių charakteristikų ir parametrų matavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Lauko tranzistorių statinių charakteristikų ir parametrų matavimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/lauko-tranzistoriu-statiniu-charakteristiku-ir-parametru-matavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:25
×