Lazdijų duona įmonė referatas


Lazdijų duona įmonė referatas.

E. Jurkevičiaus individuali įmonė „Lazdijų duona“ – įkurta 1994m. Lazdijuose , kepanti įvairių rūšių, skonių bei formų miltinius gaminius.

Šiandien įmonėje dirba 120 darbuotojų ir veikia trys gamybiniai cechai, technologinė laboratorija, gamybinis-techninis, mechanikos skyrius. Šiuo metu fabrike gaminama daugiau nei 60 pavadinimų miltinių gaminių. Tai duonos gaminiai, įvairių skonių pyragai, bandelės, džiuvėsėliai.

Per parą įmonėje iškepama 10-12t. duonos gaminių, kurie daugiausia realizuojami pietvakarių Lietuvoje. Eksportas į Lenkiją sudaro apie 7%.

Gamybiniai pasitarimai įmonėje vyksta kiekvieną pirmadienį. Jame dalyvauja visų padalinių vadovai. Pasitarimų metu sprendžiami klausimai, susiję su gamyba, pirkimais, pardavimais. Taip pat aptariami ir darbuotojų santykiai, jų požiūris į darbą.

IĮ „Lazdijų duona“ dirba 6 pamainų vadovai.

Lazdijų rajone yra vienintelė kepykla „Lazdijų duona“, taigi konkurentų šiame regione kaip ir nėra. Tai įmonej didelis pliusas. Didžiausi konkurentai yra prekybos centrai, kuriuose prekiaujama įvairių kepyklų duonos gaminiais. Lazdijuose yra du didesni prekybos centrai, tai „Norfa“ ir „Maxima“. Taip pat yra daug kitų maisto prekių parduotuvių, kuriose prekiaujama IĮ „Lazdijų duona“ gaminiais. Teigiamas veiksnys šioje įmonėje, tinkamas gaminių paskirstymas. Įmonė turi atidariusi daug parduotuvėlių, kuriose prekiaujama tik šviežiais “Lazdijų duonos” gaminiais. Stipriausi konkurentai UAB”Gardėsis” ir UAB “Alytaus duona”.

Technologinė aplinka. Kepykloje yra diegiamos naujos technologijos, tai labia palengvina darbą darbuotojams. Darbo našumas yra žymiai padidėjąs.

Socialinė kultūrinė aplinka. Ne taip seniai, mes parduotuvių lentynose buvome įpratę matyti tik pora rūšių skirtingų gaminių, bet vėliau laikai pasikeitė ir pasirinkimas tapo toks įvairus, kad atėję nežinojome ką įmti ir pirkti. Dabar jau vel grįžtame į tą laiką, kai žinome ko ieškome ir ko norime. Norime gaminių be cheminių priemaišų, nes rūpinamės savo sveikata. Kaip tik tai ir siūlo “Lazdijų duona”.

į esamos savaitės pardavimus, mėnesio, sezono tendencijas.

Planas surašomas 3 egzemplioriais, kuriuos tvirtina įmonės direktorius.

Produkcijos pardavimo apimtys apskaičiuojamos taip, numatomas parduoti per planinį laikotrpį gaminių skaičius padauginant iš jų pardavimo kainos. Pardavimo kaina apskaičiuojama tuomet,kai prieš tai apskaičiuota yra gaminio savikaina.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1986 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynasdmx
  • Lazdijų duona įmonė referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Lazdijų duona įmonė referatas. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/lazdiju-duona-imone-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 13:00
×