Lazeriniai spausdintuvai


Kur yra lazerinio spausdintuvo operatyvioji atmintis. Referatas kompiuterių spausdintuvai. Spausdintuvai referatas. Lazeriniai spausdintuvai referatas. Spausdintuvas referatas. Spausdintuvai referatas 2012.

Lazerinių spausdintuvų lyginamoji analizė. Šiais laikas lazeriai yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Lazeriniai spausdintuvai nuo seno kompiuterių vartotojams reikšdavo greitą ir geros kokybės vaizdą. Deja, jų kainos visada būdavo aukštesnės nei kitų spausdinimo alternatyvų – iš pradžių adatinių, o vėliau rašalinių spausdintuvų. Šiandien galite įsigyti puikų rašalinį spausdintuvą už 500 lt ir mažiau, tuo tarpu pigiausia lazerinė, bet juoda/balta alternatyva yra mažiausiai 1,5 karto brangesnė.

Šiais laikas lazeriai yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Deja, jų kainos visada būdavo aukštesnės nei kitų spausdinimo alternatyvų – iš pradžių adatinių, o vėliau rašalinių spausdintuvų. Kai kurie, tačiau ne visi, lazeriniai spausdintuvai prie kompiuterio jungiami per usb sąsają. Į dalį jų galime įstatyti sąsajos su tinklu modulį, papildomus popieriaus padavimo stalčiaus ir taip paversti spausdintuvą visada pasiekiamu bendro naudojimo resursu. Tenka pripažinti, kad dabartiniai rašaliniai spausdintuvai pagal ypatybes nenusileidžia lazeriniams spausdintuvams. Bet pastarieji vis dar turi vieną didelį pranašumą: vieno lapo, atspausdinto lazeriu, savikaina yra žymiai mažesnė, nei atspausdinto rašalu. Daug spausdinant lazeriniai spausdintuvai atsiperka greitai.

Pirmąjį lazerinį spausdintuvą 1983 m. Pagamino firma hewlett-packard. Šie spausdintuvai užtikrina aukščiausią nespalvoto ir spalvoto spausdinimo kokybę. Jie spausdina elektrografiniu būdu, Paveikslas ant popieriaus perkeliamas nuo specialaus būgno, prie kurio elektros krūvis pritraukia dažančias dulkeles. Nuo įprastinio kopijavimo aparato šis spausdintuvas skiriasi tuo, kad pastarojo būgną įelektrina lazerio spindulys, kurį valdo signalas, ateinantis iš atitinkamo kompiuterio valdiklio. Lazeriniai spausdintuvai dirba sparčiau už visus kitus, tačiau yra jautrūs naudojamo popieriaus kokybei, nors specialaus popieriaus jiems nereikia.

Lazerinis spausdintuvas spausdina visą puslapį iš karto, kaip kopijavimo aparatas. Prieš tai jis, be abejo, pasiruošia tokiam spausdinimui. Jo pagrindinė dalis yra besisukantis būgnas, kurio paviršius padengtas plonu izoliaciniu sluoksniu. Šiame šviesai jautriame paviršiuje ir suformuojamas dokumentas prieš jį spausdinant.

Pirmiausia specialus skustuvas nuvalo būgno paviršių. Paskui paviršius teigiamai jonizuojamas elektriniu išlydžiu. Lazerio spindulys, moduliuotas įrašoma informacija, daugiabriauniu veidrodžiu yra skleidžiamas eilutėmis besisukančio būgno paviršiuje. Jis invertuoja krūvius ir padaro juos neigiamus. Šitaip gaunamas elektrostatinis spausdinimo dokumento atvaizdas. Vaizdas išryškinamas teigiamą krūvį turinčiais dažų milteliais, kurie prilimpa neigiamai įelektrintuose būgno paviršiaus taškuose. Paskui dažai perkeliami ant neigiamai įelektrintų popieriaus lapų. Dažai popieripk lazerinį spausdintuvą valdo speciali kalba. Standartine yra laikoma postscript kalba. Lazeriniai spausdintuvai turi turėti talpią operatyviąją atmintį. Vaizdams spausdinti jos reikia daugiau nei tekstui.

  • Microsoft Word 452 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1312 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Lazeriniai spausdintuvai
    10 - 1 balsai (-ų)
Lazeriniai spausdintuvai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lazeriniai-spausdintuvai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 06:45
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo