LEAN vadybos koncepcija ir Kaizen vadybos principai


Vadybos referatas. Šarūnas Broga. Biografija. TOC sprendimai “ . Nerius Jasinavičius. Vilniaus universiteto . TobulinosiEdinburgo universiteto verslo mokykloje. Sertifikuotas Apribojimų teorijos praktikuotojas.  . Apribojimų teorijos . „ Lean “, kaip nuolatinio tobulinimo koncepcija. Procesų gerinimo sistemos. „ Lean “ metodai VSM. „ Kantan “. „ Lean “ koncepcijos taikymas įmonėse.


Įmonėje specializuojasi tiekimo grandinės valdyme, daugiausia dėmesio skirdamas tokioms sritims kaip distribucija, atsargų valdymas, žaliavų valdymas, prekių paskirstymas, logistika, sandėlių valdymas, klientų atsargų valdymas ir kt. Šarūnas Broga yra TOCICO ir Goldratt Schools sertifikuotas gamybos ir distribucijos sprendimų diegimo ekspertas.

Šarūnas Broga konsultuoja šias įmones: UAB „Tobis“, UAB „IRIS“, UAB „Voira“, UAB „AD Baltic“, UAB „Baltic Tika“, AB „Naujoji Rūta“ ir kt.

Lean koncepcija − tai įmonės vadovavimo paradigma, kaip reikiamu laiku reikiamoje vietoje reikiamo kiekio minimaliomis išlaidomis valdyti turtą, tuolaik būti lankstiems ir atviriems naujovėms, pokyčiams. Trumpai tariant, tai filosofija, kaip mažiausiomis sąnaudomis gauti didžiausią naudą ilguoju laikotarpiu. Lean įmonę galime traktuoti kaip verslo sistemą, organizuojančią valdančią produkto gamybą ir platinimą taip, kad produktas duotų kuo didesnę naudą vartotojui. Lean procedūros ir priemonės leidžia gaminti kokybiškesnę produkciją naudojant mažiau kapitalo, laiko, žmonių pastangų nei tradicinė masinė gamyba.

„Kaizen“ pagrindas yra nuolatinis procesų tobulinimas. „Pull“ (iš ang. traukti) − tai gamybos ir paslaugų teikimas atsiradus paklausai, tai yra gamyba, pradedama užsakovui pareiškus norą gauti produktą. „Pull“ sistema nebūtų efektyvi, jei logistiniame procese atsirastų trikdžių. Tam reikia parengti priemones, kurios apsaugotų nuo galimų proceso klaidų.

Pagrindiniai „Kaizen“ koncepcijos pranašumai, palyginti su tradicine inovacijų filosofija:

Eliminavus vertės nepridedančius procesus, sukuriamas optimalus procesų planas, duodantis didžiausią naudą.

  • Vadyba Referatai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Ernesta
  • 13 puslapių (1291 žodis)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 19 KB
  • LEAN vadybos koncepcija ir Kaizen vadybos principai
    10 - 6 balsai (-ų)
LEAN vadybos koncepcija ir Kaizen vadybos principai. (2015 m. Spalio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/lean-vadybos-koncepcija-ir-kaizen-vadybos-principai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:16