Led šviestuvų gamyba


Sviestuvu gamyba lietuvoje. Šviestuvai vaistų gamybos patalpose.

“led light system” įmonės pristatymas. Led šviestuvų gamyba. Ruošiami laidai,nužievinimas rezistoriu litavimas prie jų. Led šviestuvu matricu slifavimas. Mikroschemu surinkimas,litavimas. Kamštelių paruošimas. Led matricu montavimas i profilį,sujungimas litavimo budu. Prakišami laidai viduje profilio,laidai jungiami su mikroschema,lituoajama. Led šviestuvų kontrolė. Led šviesos spektras.

Atlikinėdamas praktiką “LED Light System” įmonėje susipažinau su naujos kartos LED šviestuvais jų gaminimu.Atlikinėjau ivairius darbus susijusius su gamyba,montavimu. Pagrindinįės darbo sąvybės yra kruopštumas,litavimo,testavimo darbai.

9.Uždedamas stiklas, patepami klijais kamšteliai uždedami su metaliniais srovės pralaidumo kontaktais,jungiami su laidais,lituojami.

Šį visą procesą atlieka 4-6 žmonės.Darbai atliekami nuo pradžių palaipsniuj perduodant eiliškumo tvarka.

Buna spec.užsakymų pagal indvidualų kliento užsakymą.Vienas iš užsakymų šis šviestuvas./

LED šviestuvo kontrolė atliekama surinkimo proceso eigoje,kai viskas sujugiama atliekamas derinimas su skaitikliu. EPQS

Skaitiklis veikia trijų fazių 3 arba 4 laidų elektros tinkluose ir matuoja:

 aktyviąją energiją (suvartojamą ir generuojamą); transformatorinio jungimo atveju jo tikslumo klasė 0.2s arba 0.5s (LST EN 62053-22), tiesioginio jungimo atveju tikslumo klasė 1.0 (LST EN 62053-21);

 reaktyviąją energiją (keturiuose kvadrantuose), tikslumo klasė 2.0 (LST EN 62053-23);

 momentines vertes (kiekvienos fazės srovę, įtampą, aktyviąją ir reaktyviąją galią, galios faktorių, dažnį, temperatūrą, baterijos įtampą);

Šviestuvo diapazonas sunaudojamos energijos yra nuo 7W iki 7,6W tam ir atliekamas derinimas šviesos ryškumui.Šviestuvo šviesos laipsnis yra 120 lps.Atlikinėdamas šviestuvu kontrolę,derinimą atlikau 10 LED sviestuvu matavimų.

 LED spalvą galima pasirinkti iš visų RGB (spalvos maišymo sistema – ‘red, green, and blue’ – liet. raudonos, žalios ir mėlynos) derinių. Maišant šių spalvų diodus, t.y. sukomponavus juos į vieną matricą, gaunami visi norimi atspalviai, kurių intensyvumą galima keisti. Taip pat yra šiltos ‘dienos’ spalvos diodai, kurių skleidžiamas šviesos spektras yra toks pat, kokį esame įpratę gauti iš tradicinių elektrinių kaitrinių lempučių.

  • Microsoft Word 1273 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1334 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadis
  • Led šviestuvų gamyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Led šviestuvų gamyba. (2013 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/led-sviestuvu-gamyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 23:32
×