Ledai verslo planas


Verslo planas ledų gamyba. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo tikslai ir uždaviniai. Prekės aprašymas. Gamybinė veikla. Projektuojamai gamybos technologijai reikalingi. Įrengimai, prietaisai, įrankiai. Gamybos tipas, fazės, procesai ir operacijos. Projektuojamoje technologijoje. Vietos ir patalpų analizė. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Kainos nustatymo metodai. Reklama ir rėmimas. Konkurencijos analizė. Vadyba. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Valdymo grupės sudėtis. Rizika. Alternatyvi veikla. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Tiesioginių medžiagų sunaudojamų 1000 gaminių išlaidų prognozė. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Parduodamos produkcijos savikainos prognozė. Pelno (nuostolių) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Pelningumo rodiklių skaičiavimas. Apyvartumo rodikliai. Lūžio taškas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Vaikystėje pamėgti vaniliniai, riebūs plombyriniai, kvapnūs ir gaivinamieji šerbetiniai ar kiekvieno smaližiaus dievinami šokoladiniai. Kas? Teisingai – ledai. Juk vasara – tai ne tik sodo gėrybių, bet ir ledų laikas, kai prekeiviai ir gamintojai džiaugiasi smarkiai padidėjusia prekyba, o valgytojai – gaiviomis akimirkomis. Tačiau ar kada nors esame pasidomėję, kaip šis skanėstas gaminamas? Kokios medžiagos naudojamos, kokius etapus praeina, kol patenka į mūsų rankas? Tikriausiai nedaugelis žino, kad, prieš patekdami vartotojams į rankas, ledai pereina net 11 gamybos etapų.

Uždaroji akcinė bendrovė įregistruota 2008 m. birželio 2 d. Vilniaus miesto savivaldybėje ir savo veiklą pradedanti 2008 metų liepos 1 dieną.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 697 KB
  • 2013 m.
  • 88 puslapiai (18597 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Ledai verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Ledai verslo planas. (2013 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ledai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:07
×