Ledų reklamos kampanija


Ledų reklama. Reklamos kampanijos analize. Dadu reklama. Reklamine kampanija. Swot analize reklamoje. Swot analizė. Reklamines kampanijos analize. Uab reklamos analize. Produkto reklamines kampanijos analize. Dadu ledu reiksme.

Įvadas. Reklamos samprata. Reklamos samprata ir esmė. Reklamos funkcijos. Reklamos klasifikavimas. Reklamos kampanija. Reklaminės kampanijos samprata ir reikšmė. Reklaminės kampanijos planavimas. Situacijos analizė. Reklaminės kampanijos tikslų nustatymas. Reklamos strategijos parengimas. Reklamos biudžetas. Reklamos kampanijos grafikas. Uab „vikeda“ – dadu ledai. Uab „vikeda“. Uab „vikedos“ istorija. Uab „vikedos“ asortimentas. Dadu ledų swot analizė. Konkurentų analizė. Statistika. Dadu tikslinė auditorija. Dadu ledų reklaminė kampanija. Išvados ir siūlymai. Summary. Literatūra ir kiti šaltiniai. Priedai.

Kiekvienas žmogus yra asmenybė ir kiekvienas savaip vertina reklamą. Šiais laikais reklamos industrija labai sparčiai plečiasi ir atsiranda vis naujų reklamos formų ir todėl reklamos agentūroms yra vis sunkiau ir sunkiau sugalvoti naujų idėjų, sukurti reklaminę kampaniją, pasiūlyti kažką neįprasto tam, kad sudominti pirkėją ir pritraukti kuo daugiau vartotojų.

Ledų įmonės, norėdamos būti vienos iš stipriausių, palaikyti palankų savo produkto įvaizdį ir išsiskirti iš konkurentų, turėtų kurti neįprastas reklamas, dominti savo vartotojus įvariomis idėjomis, kurti reklamines kampanijas.

Darbo problema: didelė ir stipri ledų konkurencija. Darbo tikslas: sukurti reklaminę kampaniją dadu ledams tam, kad palaikyti palankų įvaizdį apie dadu ledus ir palaikyti bei didinti ledų pardavimą.

Darbo (tyrimo) objektas: uždarosios akcinės bendrovės „vikeda“ dadu įvaizdžio formavimas. Darbo uždaviniai. Išnagrinėti uab „vikeda“ įmonę. Išnagrinėti dadu ledus, jų asortimentą, išskirtinumą, tikslinę auditoriją. Pasiūlyti reklaminę kampaniją dadu. Sukurti tvc ir spaudos/išorės maketą. Pateikti reklamos žiniasklados priemonių atl ir btl tinklelį.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 77 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (6046 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bozena
  • Ledų reklamos kampanija
    10 - 1 balsai (-ų)
Ledų reklamos kampanija. (2012 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ledu-reklamos-kampanija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:39
×