Leidybinių sistemų praktikos ataskaita (2)


Įvadas. UAB ,,diza“ įmonė. Įmonės vizija. Veiklos sritys. Praktikos metu atlikti darbai UAB „Diza“ įmonėje. Programinė įranga. Logotipo kūrimas. Vizitinės kortelės kūrimas. Lipdukų dizaino kūrimas. Dėžučių dizaino kūrimas. Išvados. Literatūra. Priedai.


Formuoti praktinius įgūdžius dirbant leidybinėmis sistemomis, maketuojant leidinius ir ruošiant juos spaudai, administruojant kompiuterines leidybines sistemas.

„Diza” – tai studija, kurianti ir pristatanti klientui netradicinio mąstymo sprendimus. Įmonės vadovai Valerijus Černiauskas ir Diana Černiauskienė pradėjo savo veiklą 1993 m. Pirmiausiai įmonė buvo pavadinta kitu vardu, veliau pavadinta „DIZA“ vardu. Įmonė veikia adresu: Naujoji g. 3, Alytus. Dizaino ir reklamos paslaugų specialistai ieško idėjos ir bendradarbiauja kaip vieninga vizualinio dizaino kūrimo ir reklamos gamybos profesionalų įmonė, drąsiai žiūrinti į iššūkius.

Laikui bėgant ir įmonei populiarėjant buvo įsigyjama vis daugiau įrenginių.

Šiuo metu UAB ,,Diza“ turi įsigijusi apie 8 įrenginius, kurie skirti reklamos gamybai.

Sėkmę pelnė, klientą suvokdami kaip partnerį. Vadovaudamiesi šiais principais, pateikia daugiau, nei jis tiketusi. Kiekvienas klientas ar partneris ir jo veikla imonei yra galimybė tobulinti save ir siekti dar glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Programos, skirtos vektorinei grafikai, yra ypač svarbios įgyvendinant įvairius grafinio dizaino projektus. Jeigu įmonei savo vystymosi procese yra reikalinga didelė iškaba su įmonės logotipu, tuomet ir pasitarnauja vektorinės grafikos galimybes suteikiančios programos. Taigi sukurtas logotipas, kad ir kokiam panaudojimui, visuomet bus priimtinos kokybės.

Pasitarus ir leidus Diza vadovui, praktikai pasirinkau individualų užsakymą, asmens, kurio prašymas buvo sukurti paprastą, lengvai suprantamą ir atspindintį įmonės veiklą logotipą. Vėliau logotipas pritaikytas vizitinėms kortelėms, lipdukams ir dežutėms.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 498 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1197 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Leidybinių sistemų praktikos ataskaita (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Leidybinių sistemų praktikos ataskaita (2). (2017 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/leidybiniu-sistemu-praktikos-ataskaita-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:24
×