Leksika kalbos kultūros savarankiškas darbas


Sakiniu taisymas internete. Sakiniu taisymas internetu. Netaisyklingu sakiniu taisymas. Leksikos klaidu taisymas internete. Leksikos klaidu taisymas. Taiso diplominiu sakinius. Netaisyklingi zodziai. Leksikos netaisyklingi sakiniai. Leksika netaisyklingi sakiniai. Leksikos taisymas.

Tikslai. Rasti, taisyti ir apibendrinti turizmo agentūrų ir viešbučių leidiniuose bei jų interneto puslapiuose pasitaikančias kalbos kultūros klaidas. Taisyti klaidas naudojantis reikiamais šaltiniais. Išmokti naudotis lietuvių kalbos žodynais ir kita literatūra. Tobulinti savo kalbos įgūdžius. Tarptautiniai žodžiai. Leksikos klaidos. Morfologijos klaidos. Sintaksės klaidos. Netaisyklingų kabučių taisymas. Išvados. Literatūra.


Dėstytoja rasti, taisyti ir apibendrinti turizmo agentūrų ir viešbučių leidiniuose bei jų interneto puslapiuogautą kalbos kultūros savarankišką darbą nusprendėme atlikti trise, kadangi didesnėje grupėje dirbti naudingiau ir įdomiau. Norėdamos įgyvendinti savo tikslus kalbos kultūros klaidų ieškojome ne tik interneto puslapiuose, bet ir apsilankėme kelionių agentūroje tez tour, kurioje gavome katalogų apie užsienio šalis ir jų viešbučius. Surinkusios visą reikalingą informaciją darbą pasiskirstėme vienodai: kiekviena turėjome rasti po 25 klaidas ir sugrupuoti jas į leksikos, morfologijos, sintaksės klaidas. Mūsų savarankiškame darbe netaisyklingi žodžiai ir frazės parašytos raudonomis raidėmis, skliausteliuose pateiktas taisymas, o apačioje - taisyklė. Sakinį, kuriame yra daugiau negu viena klaida prie kiekvienos taisyklės perrašėme atskirai. Taip pat pirmajame lape parašėme tarptautinius žodžius, kurie turi Lietuviškus atitikmenis, o kelionių organizatorius travelman organizuoja keliones į kretą, kiprą, tunisą bei turkiją. (= rengia keliones) [3, p. 84].

Puikiai žinodami šiandienos Lietuvos keliautojų poreikius, mūsų kompanija siūlo platų teikiamų paslaugų spektrą, kartu užtikrindama galimybę rinktis kiekvienas pagal savo finansines galimybes. (= įvairovę) [3, p. 102].

Naujausia tendencija – Lietuvius pradėjo vilioti lotynų amerikos šalys. (= polinkis, kryptis) [3, p. 111].

Būtent šios dvi išvykstamojo turizmo kryptys tampa pagrindiniais Lietuvių turistų traukos objektais, į kuriuos pradeda orientuotis ir turizmo agentūros. (= kurias pradeda išmanyti ir turizmo agentūros) [3, p. 84].

Prognozuojama, kad šį sezoną nuo scenos jau turėtų nužengti tailandas, atsiribojęs vizų procedūromis ir nebeviliojantis Lietuvių. (= manoma, laukiama) [3, p. 92].

Nuolat augantis tarptautinis vilniaus oro uostas (tvou), kaip ir daugelis kitų pasaulio šalių oro uostų, keliaujančiųjų saugumą laiko viena prioritetinių investicijų krypčių. (= pirmųjų) [3, p. 92].

Nuomos metu hertz turi teisę suspenduoti kliento kreditinę kortelę automobilio nuomos kainai bei frančizės sumai. (= sustabdyti) [mokomosios kelionės, konferencijų ir seminarų organizavimas firmų ir organizacijų užsakymu. (= įmonių) [1].

Paprastai telefonai būna kambariuose ir/arba viešbučio hole. (= prieškambaryje, vestibiulyje) [3, p. 57].

Prisidėti prie klaipėdos miesto plėtros strateginio plano uždavinių realizavimo, kuriant miesto įvaizdį turizmo rinkoje. (= įgyvendinimo) [3, p. 94].

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3231 žodžiai)
  • Kolegija
  • Leksika kalbos kultūros savarankiškas darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Leksika kalbos kultūros savarankiškas darbas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/leksika-kalbos-kulturos-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 00:24
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo