Leksikos konspektas


Pretenzingas. interjeras. Funkcionalus. baldas. Transformuojami. atlošai. Ultramadinga. spalva. Ekskliuzyvi. medienos rūšis.

. Prieš tepant klijus, faneruojamas paviršius turi būti nuvalytas vaitspiritu. 2. Parduodame skaldytas malkas, turime obliuotų brusų ir lentelių. 3. Fanera vietoje paprastos medienos naudojama todėl, kad ji atsparesnė skilimui ir tiesiog tvirtesnė. 4. Iš pušies sakų gaminamas skipidaras ir kanifolija. 5. Dėl kokybės dažniausiai renkamasi ąžuolinius plintusus. 6. Įmonė savo klientams siūlo daugiau kaip 1000 skirtingų bagetų pagamintų iš medžio, plastiko bei aliuminio. 7. Vežant vienetinius krovinius dideliais atstumais jie markiruojami. 8. Užsisakėme stalčių su relingo paaukštinimais. 9. Galima pasirinkti špunto ilgį ir plokštumos plotį. 10. Gaminant šiuolaikinę furnitūrą naudojamos ypač tikslios metalo apdirbimo staklės. 11. Sudėtingo profilio paviršiai šlifuojami glaspopieriu, kurio pagrindas yra audinys. 12. Elektrine drele išgręžiamos skylutės ir sukalami mediniai pleištai. 13. Reikėtų užsirašyti staljuostės barkodą. 14. Super pasiūlymas baldų gamintojams. 15. Spygliuočiai (pušys, eglės) yra laisvos medžio struktūros, degdami išskiria mažai šilumos ir daug smalos.16. Perkant baldus voniai iš medienos vonios kambarys turėtų būti erdvus ir turėti gerą ventiliaciją, nes nuo didelės drėgmės baldų nepadės išsaugoti joks impregnantas. 17. Ieškantiesiems netradicinių medinių grindų sprendimų siūloma ir kita naujovė – grindų beicavimas. 18. Valstybiniuose miškuose dirbantys urėdijų darbuotojai turi specialius kleimus, kuriais žymi iškirsti ruošiamus medžius.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1779 žodžiai)
  • Daiva
  • Leksikos konspektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Leksikos konspektas. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/leksikos-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 18:38
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo