Lėktuvo meteorologinis radiolokatorius


Radiolokatoriaus signalo skaiciavimai. Lektuvo schema. 8 pagal dydi radiolokatorius. Radiolokatoriaus schema. Radiolokatorius schema. Radiolokatoriaus darbas. Referatas lektuvo skrydžių valdymas.

Lėktuvo meteorologinis radiolokatorius “groza”. Susipažinti ir išnagrinėti radiolokatoriaus struktūrinę schemą. Išvados. Kad gerai orientuotis vietovės žemėlapyje arba stebėti pavojingą audros sritį lėktuve naudojama rls “groza”. Rls paskirtis:. -išaiškinti audros židinių ir frontų kad surasti saugų lėktuvo skrydžių kursų;. -išaiškinti lėktuvo orientyrą pagal rl atvaizdą nepriklausomai nuo meteorologinių sąlygų; nudėvėjimo kampą išmatavimas skrydžių metų. Rls “groza” susideda iš keletu blokų: indikacijos blokas, du siųstuvo – imtuvo blokai, antenos valdymo blokas. Rls struktūrinė schema pavaizduota. Pav. Kaip mes matome čia yra magnetronas. Jis skirtas išspinduliuoti didelio galingumo impulsai. Moduliatorius reikalingas, kad sukaupti energija, kuri patenka į magnetroną. Antenos perjungiklis perjungia siųstuvo išėjimą ir imtuvo įėjimą. Jis apsaugo imtuvo įėjimą nuo tuo, kad į ją nepateiktų didelės galingumo siųstuvo signalai. Maišiklis imtuve sumaišo ateinančio signalo dažnį su heterodino dažnį, kad gauti tarpinį dažnį. Tai reikalinga kad lengviau apdoroti žemo dažnio signalą, supaprastinti elektrinį schemą. Heterodinas duoda stabilaus dažnio signalą į imtuvą. Heterodino dažnį reguliuoja tarpinio dažnio automatinis reguliatorius, kuris sulygina siųstuvo tarpinį dažnį su imtuvo. Tarpinio dažnio stiprintuvas sustiprina signalą iki reikiamą dydį. Videostiprintuvas skirtas išskirti iš aukšto dažnio signalo videosignalą.
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (388 žodžiai)
  • Universitetas
  • Faustina
  • Lėktuvo meteorologinis radiolokatorius
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Lėktuvo meteorologinis radiolokatorius . (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/lektuvo-meteorologinis-radiolokatorius.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 16:14
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo