Lengvoji pramonė skaidrės


Lengvoji pramonė. Kas yra lengvoji pramonė? Lengvosios pramonės pradžia Lietuvoje. Lengvoji pramonė dabar. Lengvosios pramonės šakos. Kas yra odos ir avalynės pramonė? Kas yra kailių pramonė? Kas yra siuvimo ir tekstilės pramonė? Pluoštai yra skirstomi į. Žymūs profesijos atstovai. Reikalingos kompetencijos. Pasiekimai. Klausimynas. Kas yra lengvoji pramonė? Pluoštai skirstomi į (trys rūšys,po pavyzdį). Ką reikėtų baigti, norint dirbti lengvosios pramonės srityje? Žymūs Lietuvos gamintojai. Kuo svarbi Lietuvai lengvoji pramonė?

Paruošė: Ieva Patackaitė IId. Justė Janulionytė IId.

Siuvėjai Mezgėjai Baldų restauratoriai Batsiuviai Dizaineriai Interjero dizaineriai Kirpėjai Ir t.t...

Kailių pramonėje naudojamas švelniakailių žvėrelių išdirbtos odos, tačiau dabar populiarėja dirbtiniai kailiai.

Gyvūlinės kilmės (vilna,šilkas,kailis) Augalinės kilmės (medvilnė, bambukas,linas) Sintetinius (nailonas, poliesteris, akrilanas).

Gebėjimas gaminti odos, lengvųjų drabužių, avalynės, megztinių gaminius; Visų gamybos procesų technologinių niuansų žinojimas; Gebėjimas kurti, inovuoti; Vizualinė komunikacija; Verslumas ir jo ugdymas.

Ką reikėtų baigti, norint dirbti lengvosios pramonės srityje?

  • MS PowerPoint 2885 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (302 žodžiai)
  • Justė
  • Lengvoji pramonė skaidrės
    9 - 1 balsai (-ų)
Lengvoji pramonė skaidrės. (2014 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvoji-pramone-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 07:32
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo